Drzwi misji 07-06

O, tego nie sprawdzałem!

Obrazek

Stoją tak i nic nie robią :))

A toalety są puste. Nic tam nie ma.
Można jeszcze sprawdzić zamknięte pomieszczenia w motelu Clarka, mieszkania w bloku Pauliego oraz kraty w starym więzieniu (te na piętrze za którymi widać ciemną odchłań).
W tejże misji są jeszcze jedne takie drzwi też od ulicy , ale z drugiej strony bardziej od centrum Chinatown.
Salieri Cię dorwie
Ładnie to tak kłamać ? :P W tej misji są tylko 3 drzwi. Brama, te na screenie, i te z drugiej strony korytarza.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Oj brama to nie drzwi. Aby znaleźć te trzecie musisz jechać spod bramy w kierunku Mostu Terranova , skręcić w lewo i jechać prosto. Mniej więcej po środku ulicy po lewej stronie przy drewnianym płocie będą takie same drzwi jak na tym screenie .

Przepraszam , pomyliło mi się coś . Trzecich drzwi nie ma chociaż wydaje mi się , że takie zamknięte gdzieś jeszcze widziałem . W każdym razie dwa moje ostatnie posty w tym temacie do usunięcia. Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.
Salieri Cię dorwie
Może chodzi o ogrodzoną otwartą bramę przy której stoi mieszkaniec w niebieskiej koszuli który mówi nam o tym że to syn ważniaka itp. ?
Quatrox napisał(a):
Skoro mowa tu o 7 misji dodam jedną ciekawostkę.

Tuż za mostem Marshall można zobaczyć trzy pojazdy. Nie można do nich wejść (wyjątkiem jest Lassiter).


Obrazek Obrazek



Skąd o tym wiesz ? Pytam, bo chciałem to sprawdzić i zauważyłem, że wszystkie drogi dojazdu do tego mostu są zablokowane.
Druga strona tematu, trzeci post.
Quatrox napisał(a):
MafiaCon'em :mrgreen:



Mi nie działa ten MafiaCon, choć wypakowałem wszystko, tak, jak trzeba.
nie działa? zmień wersję na 1.0 to będzie chodzić..nie pytaj jak wiele razy pisałem i inni jak to zrobić łatka 1.0 jest w internecie na czeskich stronach w dziale download.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
nie działa? zmień wersję na 1.0 to będzie chodzić..nie pytaj jak wiele razy pisałem i inni jak to zrobić łatka 1.0 jest w internecie na czeskich stronach w dziale download.



Fajnie, tylko że mam cały czas wersję 1.0 i wywala mi taki komunikat przy uruchomieniu: "couldn't inject MHook.dll" .Co może być nie tak ?|
Wpisz nazwę tego pliku w google pobierz i wklej w c:/windows. Lub zainstaluj DX tego dołączonego do gry czyli chyba tam jest dodany DX8.0...

Tu masz linka i rozwiązanie co zrobić.
http://www.file.net/process/k-mhook.dll.html

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Quatrox napisał(a):
Skoro mowa tu o 7 misji dodam jedną ciekawostkę.

Tuż za mostem Marshall można zobaczyć trzy pojazdy. Nie można do nich wejść (wyjątkiem jest Lassiter).


Obrazek Obrazek



Lassitera Phaetona to ja widziałem tuż za ruchomym mostem prowadzącym na Central Island, a Mostu Marshalla nie sprawdzałem (Most Marshalla łączy Central Island z Down Town). Btw jak do niego wszedłeś, jak tam nie ma tekstur? (jest tylko czarne tło)
cron