Dlaczego Daniel Vavra odszedł z 2K Czech?

The Iceman napisał(a):
dla mnie klapą nie jest, a według was możliwe że jego pomysły, to co robił było odrzucane, bo spotkałem się z wypowiedziami że Daniel Vavra tak naprawdę fabuły do tej gry nie napisał, tzn napisał ale nie w całości. Wątpię żeby druga połowa gry miała być zawarta w DLC przecież taki Jimmy to nie ma nic wspólnego z historią Vita Scaletty jedynie co mogli zrobić to odciąć z fabuły to rozdział świadek zawarty w DLC Joe Adventures a tak to chyba nic nie odcięli bo nie ma co, mowa oczywiście o kwestiach fabularnych, mogło być również tak że odrzucili z gry rzeczy które nawet w DLC się nie pojawiły.


Mi się wydaje że misje z Jimmiego Vendetty, Betrayal of Jimmy i Joe Adventures to misje poboczne które miały być w zwykłej Mafii 2 a sama postać Jimmiego została wymyślona krótko przed premierą gry tylko po to żeby wycięte misje poboczne nie poszły na marne.
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
@Iceman, tak, ale Daniel został odsunięty od prac nad grą i dokończono ją bez niego. Dlatego śmiem twierdzić, że wszystkie niedoróbki fabularne są dziełem jego następcy na stanowisku scenarzysty.

Co do reszty zgadzam się z przedmówcą.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Szkoda,że odszedł ze studia. Mam nadzieję, że jeśli 3 w końcu kiedyś wyjdzie to nowy człowiek zaserwuje nam równie dobra fabułę.
cron