Czego Wam brakuje w Swobodnej Jeździe?

don_salieri napisał(a):
Ja chciałbym chociaż raz zobaczyć lassitera v16 police w swobodnej jeździe

DC||ED 2>Fire>Open>(ścieżka do folderu z misjami, u mnie dysk D, mafia/missions/FREERIDE)scene2.bin>OK
Object Definitions>Traffic Setup>cars>New Item
W Car wpisujesz cadpol, density to jak chcesz, ale dla "realu" podaj liczbę 2, Color "1", na True Zaznaczasz tylko Police, reszta "False" i to wszystko, zapisujesz (Save). I tyle. Ale ten program jest niestabilny :/
UWAGA!!! Potrzebny MafiaXTractor do wypakowania folderu missions.
A w Swobodnej Jeździe, czego brakuje? Ludzie tylko chodzą (poza ludźmi w stacjach benzynowych), ale są do tego przeznaczone programy, by "ożywić" LH :) A poza tym brakuje u Żółtego Pete 'a możliwości zakupu kastetu, łomu, deski (w sklepie z broniami, deska... dziwne, ale fajna "broń") itp. No i brak możliwości zmiany koloru samochodu w niektórych samochodach (a zwłaszcza w Lassiterze V16 Fordor).
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Brakuję mi tego,że nie można wchodzic do barów
@up Poszukaj w downloadzie KLIK - jest tam takie coś, jak City Bars Mod - lub na MEGAUPLOAD.COM
Szkoda że nie została swobodna jazda tak zrobiona że jak wybieramy ten tryb to Wybieramy też gdzie Tommy mógłby pracować i jak by ta cała historia z Mafią się nie wydarzyła oczywiście mogło by być miasto bardziej żywe itp. ale zobaczyć różne miejsca pracy w latach 30 to by było dobre np.Na porcie albo jako kierowca ciężarówki różne towary na budowę by przywoził.
przy tym różne bary i sklepy były by po otwierane i po pracy na piwko by się szło to by było dobre no nie wiem
jak myślicie wiem że trochę przesadzam ale pomarzyć zawsze można \:/
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Pomysł z "pracą" to świetna idea. Tym bardziej, że w Mafii mamy lata wielkiego kryzysu gospodarczego (od 1929 do 1933, ale jego skutki widać aż do 1939) więc dla przeciętnego mieszkańca Lost Heaven liczył się każdy cent. Przydałoby się coś takiego wprowadzić lecz niestety, modding pierwszej Mafii powoli wymiera, jest on "spychany" przez modyfikacje do Mafii 2.
No niestety a wielka szkoda teraz ludzie (nie wszyscy) tylko patrzą to co przed chwilą zostało stworzone a zapominają o 1 częściach i tak gra niestety idzie w niepamięć bo liczy się dla nich tylko grafika ale ja i tak o Mafii The City of Lost Heaven nie zapomnę nigdy :mrgreen:
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Tak jest :-)

Ostrzeżenie +1 - Ac
Ja bym chciał, żeby można było np. zmieniać ciuchy i gadać z ludźmi.
@UP: Można rozmawiać z ludźmi tyle że Cię zbywają. Zmieniać ciuchy też można, ale z odpowiednimi modyfikacjami.
sk8mat0 napisał(a):
zmieniać ciuchy i gadać z ludźmi.


Powinno Ci wystarczyć to, że sobie pogadasz z Pauliem, Samem i innymi postaciami.

Don Salieri napisał(a):
Zmieniać ciuchy też można, ale z odpowiednimi modyfikacjami.


Na przykład w Little Italy Park Mod 2 - na parkingu w LI stoi wieszak, klikasz PPM i wybierasz ubranko z listy (możesz mieć np. strój wyścigowy, strój taksówkarza, płaszcz i kapelusz itd.)albo w dziele Roberta - ale tego nie testowałem.
Biorac pod uwagę "czystą" tj. nie poddana, żadnym modyfikacjom wersję Swobodnej jazdy, to brakuje w niej napewno postaci, z którymi można by pogadać, lub nawet zabrać ich ze sobą jako goryli na miasto, np Paula i Sama :roll:
Napewno też wielu wnętrz oraz większej ilości miejsc do uleczenia się i zapisu gry.

Tak od siebie dodam, że trochę żałuję, że zacząłem na siłe poznawać mapę, bo zawiodłem się tym, jak programiści imitują głebie miasta - wchodzisz za krzaki a tam pusto. Wszystko wygląda na coś, czym tak naprawdę nie jest, ale stało się. :~
Mi również brakuje skoczni z jazdy ekstremalnej .