Ciuszki i ciuchy.

thorbdg pojezdzij po sklepach z ciuchami i zobaczysz
masz sześć lat, czy osiem?
pytam, bo chciałbym wiedzieć, czy rozmawiam z bezzębnym dzieciakiem czy już uzębionym, może podczas rozmowy zdołasz mnie ugryźć?


czytaj moje posty, chociaż udaj że rozumiesz, co czytasz, to nie jest tak trudne, łaczyć literki w całość. miłego czytania.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Po Twojej wypowiedzi można szybko wywnioskować, że jesteś naprawdę dorosłą osobą. Chyba jednak rodzice nie nauczyli Cie podstaw życia, czyli odpowiedniej kultury i co za tym idzie szacunku do innych ludzi.

Następnym razem radzę pomyśleć kilka razy zanim coś napiszesz.

A co do ubrań, to czasami warto odwiedzać też inne fora, tez te zagraniczne, ale tam niestety znajomość języków to podstawa.

Na pewnej czeskiej stronie była wzmianka, o tym, że ubrania w sklepie mają zależeć od dzielnicy. Tyczy się to też tego, że po każdej dzielnicy mają się poruszać inne postacie.
Ciekawe czy będzie można chodzić w garniturze, ale bez kapelusza
Wydaje mi się że tak bo to by było bardzo głupie gdyby się dało tylko w garniturze z kapeluszem.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
W demie mamy tylko dwa sklepy ;) I w każdym ciuchy nieco się różnią. Np. w sklepie tam koło rzeki, możemy dostać biały garniak z płaszczem, a w tym drugim czarny... Możliwe, że będzie tak jak mówi Soldi, heh ja nawet liczę na to :-D
"Kiedyś zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel" - Frank Coletti

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chyba nie mafiozi tylko dzieciaki słuchające hip hopu którym wydaje się,że są gangsterami bo napiszą na ścianie JP.Co do tematu to z tego co widziałem w demie ubrania prezentują się naprawdę dobrze.Mam nadzieję,że będzie można kolekcjonować ubrania w swoim domu.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Bedzie można przecież to by było idiotyczne gdybyś co misję musiał sobie kupować jeszcze raz.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Ciekawe czy będzie mozna jakoś oddzielić kapelusz od garnituru. Albo czy może w ramach nawiązania będzie gdzieś np. ubranie jakiejś postaci z pierwszej części
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Heh a ja bym bardzo chciał, żeby były skórzane marynarki ^.^ czarna i brązowa.
A co do kapeluszy i garniaków to raczej będą nierozłączne gdzieś czytałem w ciekawostkach "nie będzie można wybierać kapeluszy będą razem z garniturami" to jeszcze nie świadczy o tym, że nie będzie można ich ściągać ale na pewno idzie w tym kierunku :-/ .
Obrazek
A ja bym chciał żeby można było sobie kupić dres :D (taki w jakich latają czarnuchy) ^^ Oczywiście żartuje ;pp chociaż ruscy by się pewnie cieszyli :D Mi osobiście wystarczy to co jest w demie ;) Czarny drogi garnitur / + ew. płaszcz i koszula ze spodniami :)



POSTY POŁĄCZONE



Post po poście żeby było widać że jest coś nowego ;) Otóż zauważyłem że jednak będzie więcej setów.... przynajmniej napewno 2 więcej

Obrazek

Obrazek

spodziewam się że znajdziemy jeszcze więcej w pełnej wersji

Edytuj posty. Jak ktoś po 4 godz. różnicy miedzy postami ma nie zauważyć tego że napisałeś coś , więc ostatni raz takie coś widzę, rozumiemy się? //dosia92
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
To jest świetny szatański gadżet z ciuchami. Płaszcz w zimę, koszula w lato. Pikne. :) Mam jeszcze nadzieję, że oprócz piwa będzie chociaż wino. :) Takie stylowe.
Dokładnie.
Zmieniać sobie ubrania.
Zimą chodzisz w płaszczu, a nie w skórze. Ahh, jest klimacik :)
ja tam nie mam wymagań co do ubrania...ale ubrania muszą być na zmianę... by kobiety nas nie omijały szerokim łukiem na mieście :-D

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Hehe Mafioza bez szacunku to jak nóż bez ostrza ;-)
Obrazek