Ciekawostki w porcie

Odkryłem ostatnio dużo ciekawostek w misji Szczęściarz i Chwila relaksu a oto one:
Szczęściarz
1)Kiedy pokonamy ludzi Morello przy wjeździe do portu kierujemy się w prawo w stronę pociągów i zabijamy panów ze strzelbami za pociągiem przy jednym człowieku leży pudełko z granatami
2)W najbardziej odległym punkcie portu, niedaleko wagonów którymi musimy zniszczyć drzwi od garażu gdzie ukrywa się Morello są drugie wagony[białe,bliżej morza] oddajemy w nie jeden strzał i BUM.Ludzie którzy stali przy wagonach zaczną się palić :-)
Chwila relaksu
1)Gdy jesteśmy w porcie idziemy kawałek prosto i za pierwszym budynkiem po prawej stronie są deski za deskami jest budynek gdzie siedzą snajperzy wchodzimy na górę i skręcamy w lewo jest tam radio które możemy wyłączyć
2)Gdy zejdziemy na dół tego budynku po prawej znajduje się małe wąskie pomieszczenie w nim na podłodze leży nóż
3)Gdy człowiek koło skrzyń które mamy ukraść każe nam przenieść skrzynie do hali załadunku to po jego komędzie warto pójść za nim [nie będę pisał dla czego sami zobaczcie]
Wiedziałem o wszystkim, z wyjątkiem granatów.
MAFIA II
Czekam na premierę...
Ja również wszystkie poza tym pierwszym, w tym widziałem też to ostatnie, o rety xP... przeczytaj też sobie "Tommy w toalecie" :mrgreen: .
W chwili relaksu ten gość jak nam powie żeby skrzynki poukładać to możemy sobie wziąć dwóch gości do pomocy.
Ja kiedyś miałem jakiś dziwny błąd.
Zabrałem tych dwóch kolesi a później ten stary debil do mnie przybiegł i wszyscy do mnie nawalali.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich mnie sie ten blad czesto powtarza nawet jak nic nie robie :-/
A u mnie tylko jak podniosę pudło "Scorses Import" na oczach tego gościa albo gdy go zabiję, nawet gdy nikt tego nie widział :-x.
wawrzus napisał(a):
Mnich mnie sie ten blad czesto powtarza nawet jak nic nie robie :-/


Widocznie to nie błąd a poprostu nie wolno tego robić na oczach kolesia.

[ Dodano: 14 Sierpień 2008, 23:12 ]
Krystian napisał(a):
A u mnie tylko jak podniosę pudło "Scorses Import" na oczach tego gościa albo gdy go zabiję, nawet gdy nikt tego nie widział :-x.


Bo to właśnie te scorsese musisz ukraść żeby nikt nie widział a co do tego zabijania to u mnie tez tak było.
muore il bandito, la mafia vive
Nie u wszystkich tak jest. Jak pokażemy się temu kolesiowi, to przybiega do nas i mówi, że mamy (tzn. ma to zrobić Tom) przenieść te skrzynie. Raz pokazałem się mu i pobiegłem do tych kolesi, dostałem "pracę" od kierownika, a potem na jego oczach pogadałem z nimi. To może zależy od wersji gry, bo ja mam najnowszą, gdzie ten błąd jest usunięty :-) .
No ja wiem że da nam tą robotę ale wtedy trzeba się streszczać bo jak on zobaczy że ci gości nam pomagają to jesteśmy w d...
muore il bandito, la mafia vive
Ale... ja nie przenosiłem skrzyń. TYLKO ci goście :mrgreen: . A jednak nie było strzelaniny :-D .
No to może Tommy nie musi ich targać.
muore il bandito, la mafia vive
Gdy za pierwszym razem przechodziłem tą grę, a było, to jakieś 4 lata temu (mój angielski był bardzo słaby, wręcz nie istniał), to pudła scorsese przenosiłem gdy Chef poszedł się wysikać, przychodził tak gdy mi zostawało jedno góra dwa pudła do załadowania no i w tedy jednocześnie walczyłem i przenosiłem te skrzynie. Hardkor jednym słowem, polecam spróbować, ja zanim przeszedłem tą misje tym sposobem, to trochę sie namęczyłem, ale doszedłem do takiej perfekcji, że już nie mam problemów, dopiero później skapnąłem się o, co chodziło z tymi drugimi skrzyniami.
Obrazek
Ten koleś wróci ale później można mu przekazać że ktoś potrzebuje go ''przy lokomotywie'' chyba, nie pamiętam ale wiem że nie będzie go przez dłuższy czas.
muore il bandito, la mafia vive
Ja ustawiam ciężarówkę tyłem do magazynu, tak żeby móc na nią wejść, więc szybciej ładować się na nią pudła. Koleś poszedł "do lokomotywy", ja szybko wszystko załadowałem i pod koniec zawsze jakiś strażnik we mnie nawalał, ale sądzę, że to najlepszy sposób :mrgreen: .
cron