Ciekawostki w porcie

A no właśnie, co z tego że wszystko pójdzie gładko jeżeli i tak za bramą juz czeka na nas samochód z dwoma bandziorami.Nie licząc tych co zostaną w porcie.
muore il bandito, la mafia vive
Ja miałem problem z tą misją. Tak jak u Grishny angielski miałem słaby. Nie chciałem się męczyć z gościami w magazynie więc zastawiłem ciężarówkę kilka kroków od niego. Wywaliłem kierowcę wziąłem dokumenty i jechałem do portu. Jednak tam bramkarz powiedział mi że nie mogę tu być. Dopiero długi czas potem skapowałem się że trzeba rozładować auto.
Hehe niezły skecz :-P
muore il bandito, la mafia vive
A w porcie w misji "szczęściarz" nikt nie napisał o jednym :P Napewno każdy widział te duże metalowe (?) skrzynie. za jedną z nich chowa sie robotnik z pistoletem. Nie jest trudny do zabicia, ale można go zabić "1" strzałem. Wystarczy wejśc do tego domku(?) gdzie sa "okna na kiju" :D Gdy wyjrzymy przez okno gdzie widac te skrzynie, na nich ujrzymy (?) duża beczke z trójkącikiem. Strzelamy w nią. Ona spadnie na robotnika a robotnik poleci do nieba ^^
A jak przenieść te skrzynie od szefa portowego i jaki klawisz nacisnąć żeby Tommy te skrzynke położyl a nie rzucił na palete bo jak się bedzie rzucać tymi skrzynkami to zaczną nas atakowac?
Przy skrzynkach stoją dwaj mili panowie, zagdaj do nich i gdy będą wnosili skrzynki idź za nimi ze swoją. Gdy już jedna zostanie przez nich ułożona, podejdź do niej i powinien pojawić się czerwony wykrzyknik, kliknij prawy przycisk myszy.
muore il bandito, la mafia vive
No to to wiem ale nie pytam jak Tom może zabrać skrzynkę tylko jak może ją położyć a nie rzucić?
Tamten facet co nam daje zadanie to po wykonaniu jego przylatuje do nas i mówi żebyśmy "Nie rzucali skrzynkami jak śmieciem"
Człowieku to była taka przenośnia żebyśmy uważali na nie. Gra z 2002 roku, nie wiem co ty oczekiwałeś od niej.
Grubinio napisał(a):
No to to wiem ale nie pytam jak Tom może zabrać skrzynkę tylko jak może ją położyć a nie rzucić?
Tamten facet co nam daje zadanie to po wykonaniu jego przylatuje do nas i mówi żebyśmy "Nie rzucali skrzynkami jak śmieciem"


Nie wiem czego jeszcze oczekujesz, a może coś niewyraźnie napisałem w poprzednim poście?
Opisałem ci dokładną drogę do tego, jak położyć skrzynkę a nie rzucić.
muore il bandito, la mafia vive
Bierzesz skrzynie prawym przyciskiem myszy , podchodzisz do drewnianej palety i odkładasz ją tym samym przyciskiem.
Salieri Cię dorwie
Mnich napisał(a):
Przy skrzynkach stoją dwaj mili panowie, zagadaj do nich i gdy będą wnosili skrzynki idź za nimi ze swoją. Gdy już jedna zostanie przez nich ułożona, podejdź do niej i powinien pojawić się czerwony wykrzyknik, kliknij prawy przycisk myszy.


Carl5Z, czy ty potrafisz czytasz ze zrozumieniem posty? po kiego ch***a piszesz to co można wywnioskować z zacytowanego postu, nikt (tak oczywiście myślę) nie jest tu debilem więc przestań nabijać posty
Nie wiedziałem tylko o tym radiu które można wyłączyć
Można jeszcze wyjść za port bez żadnych modyfikacji. Trzeba wejść za ogrodzenie od strony wody i iść cały czas przy nim , ale potem wpadniemy w otchłań.
Salieri Cię dorwie
A da się wejść na teren portu w Swobodnej Jeździe? Próbowałem przeskoczyć z dachu Bolt Truck ale nie wyszło :-|
Nie - nie da się, bo mapa FR nie ma w sobie Portu. Trzeba by moddować, pewno pliki scene2 łączyć itp.
I chyba działy pomyliłeś :-P .
Obrazek