BOBEK I mafiatown-ANKIETA

Czy bobek(Marlboro) powinien zostać usunięty na zawsze z forum
73% (16)
27% (6)
Liczba głosów: 22
Nadeszła pora by zebrać do kupy nasze zdanie na temat użytkownika "bobka". Moje zdanie na ten temat jest takie, że powinien opuścić forum dożywotnio.
Według mnie nie było żadnej wojny ... jego strona nie jest żadnym zagrożeniem dla MT. A to że kradnie teksty świadczy o słabym poziomie jego strony, i jego redakcji. Tak większość ludzi trafia na tą stronę.Niech zajmie się swoją stroną a my tworzymy tą.

Niestety przez tego usera rozmowy na sb są nieprzyjemne - pełne nienawiści i przemocy psychicznej. Rodzina mafijna jest załamana. :-F
Niech miłość i pokój znów odwiedzi MT.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Oczekiwałem tego tematu z niecierpliwością. Wg mnie nie ma on prawa przebywać na tym forum chociażby ze względu na sposób w jaki je traktował przed odbanowaniem. Zresztą jego strona, tak jak to wspomniał robertRobin nie jest żadnym zagrożeniem dla nas, jest na niej bodajże 3 użytkowników, w tym bobek i dean martin.
Dzięki za wyrażenie opinii użytkowników forum, chciałem założyć podobny temat. Jestem zdziwiony postawą Mafa względem całej sprawy, powinien przynajmniej skonsultować decyzję ze społecznością. Musicie przyznać, że Bobek nie wniósł żadnych pozytywnych zmian, a przy okazji rozpoczął temat tabu - poglądy polityczne.
Osobiście mam mieszane uczycia co do tego tematu, gdyż sądzę że to nic nie da. Z drugiej jednak strony, jak najbardziej przychylam się za wykopaniem tego gnojka z forum. Denerwuje mnie jego głupokowate - bezmózgie zachowanie, chociażby napominanie innych, aby "zachowali odpowiedni ton rozmowy"; a kim on tutaj niby jest? Ten koleś to mniej niż zwykły, szary użytkownik, to zero ... Dodajmy do tego, że jest złodziejem i wychodzi nolifer z Krakowa, którego rodzice nie wypuszczają z domu.

Nawet jeżeli temat nic nowego nie wniesie, to pokażemy co o nim sądzimy. Pokażmy, że w takich sprawach myślimy podobnie, nawet gdy jesteśmy podzieleni przez inne sprawy. MafiaTown to wielka społeczność. Jedni są tutaj dłużej, inni krócej, ale wszyscy kochamy MT tak samo. Tacy jak on, szkodzą całej stronie. Nie pozwólmy aby po naszym terytorium pałętał się jakiś śmieć, który na dodatek czuje się wywyższony, mimo że wcześniej obrażał użytkowników jak i samo MT.

Koleś jest chory psychicznie, dlatego będzie wracał tutaj aż się zesra z bólu. Pamiętajmy, że nie tylko ten kretyn jest takim psychofanem MafiaTown, który nie może bez nas żyć. Mimo wszystko lepiej będzie, gdy opuści on forum i wróci nolifować do swojej krainy pięknych trolli i brzydkich kubiczków.
muore il bandito, la mafia vive
Jestem tego samego zdania co wszyscy powyżej nie powinien tu być.
Obrazek
Okej panowie, ankieta ankietą, temat tematem - w porządku, nie mam nic przeciwko. Jestem tak jak wy użytkownikiem tego forum, ale przede wszystkim jestem moderatorem. Nie miałem z tym userem osobistych spięć, ale wiem o jego kradnięciu artykułów co bardzo mi się nie podobało. Jeśli użytkownik wykaże skruchę i nie będzie się zachowywał tak jak przed wykopaniem z forum - nie mam nic przeciwko by został.

Również nie mam nic przeciwko temu, by stworzyć taki temat, aby każdy mógł się wypowiedzieć. Ale róbmy to z kulturą i poszanowaniem innego użytkownika. Każdy może powiedzieć co sądzi o danym użytkowniku, ale pamiętajcie, by nikogo przy tym nie obrażać. Wypowiadajcie się śmiało, ale bez inwektyw i obraźliwych epitetów. Mnichu, rozumiem, że najmocniej zaangażowałeś się w tą sprawę z tym użytkownikiem, ale pamiętaj, bez inwektyw - dopóki Maf nie zdecyduje by go stąd wyrzucić, jest on takim samym użytkownikiem jak my wszyscy. Czy tego chcecie, czy nie, a więc nagminne obrażanie może się niestety źle skończyć.

Dura lex, sed lex moi drodzy.
Wg mnie jeśli teraz Bobek będzie się dobrze sprawował to może zostać na forum, czemu nie ;-) . Gorzej jak dalej będzie szkodził to już co innego...
Obrazek They never fight alone...
Ja zagłosowałem, żeby go raz na zawsze wyrzucić...

ALE

Uważam osobiście, że powinno to nastąpić tylko wtedy, gdy będzie się zachowywał tak samo jak przed banicją, czyli ordynarnie, ośmieszająco i nie okaże żadnej pokory. Jeżeli jednak zmieni się na dobre, przeprosi nas za to co narobił, a głównie za jego plagiatorską stronę i kradzież artykułów, a także usunie tematy na swojej stronie, w których robił z nas idiotów, niech zostanie. Wtedy pokaże, że jednak jest czegoś wart i umie odpowiedzieć za swoje błędy. To tylko człowiek. Tak jak my tu wszyscy. Zresztą i tak ostatnio widzę, że nabiera trochę rozumu do głowy i zaczyna zachowywać się normalnie. Może to tylko pozory, w każdym razie jest jakaś iskierka nadziei, że zmieni się.


nivener napisał(a):
Mnichu, rozumiem, że najmocniej zaangażowałeś się w tą sprawę z tym użytkownikiem, ale pamiętaj, bez inwektyw - dopóki Maf nie zdecyduje by go stąd wyrzucić, jest on takim samym użytkownikiem jak my wszyscy. Czy tego chcecie, czy nie, a więc nagminne obrażanie może się niestety źle skończyć.


Popieram w 100%. Rzucanie inwektywami w stronę bobka tylko zaszkodzi całej sytuacji. Tu trzeba z rozsądkiem do tego podchodzić, a nie wcielać się w Demostenesa.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
nivener napisał(a):
Mnichu, rozumiem, że najmocniej zaangażowałeś się w tą sprawę z tym użytkownikiem, ale pamiętaj, bez inwektyw - dopóki Maf nie zdecyduje by go stąd wyrzucić, jest on takim samym użytkownikiem jak my wszyscy.


Mówcie sobie co chcecie, ja osobiście nie widzę jednak sensu, aby traktować tego osobnika jak każdego innego usera.

Po pierwsze, to on zaczął tę śmieszną wojenkę przez założenie żałosnej stronki. Po drugiej, wykradał wszystkie artykuły, styl, itd. Po trzecie obrażał nas i to nie jeden raz, do tego tworzył całkiem zabawne "artworki", które godziły userów MT.

Maf go stąd nie wyrzuci, przynajmniej tak wynika z jego wcześniejszych wypowiedzi na sb.

Nie zaangażowałem się w to najmocniej, po prostu trzymanie go tutaj uważam za najbardziej idiotyczną decyzję.

Jeżeli uważacie, że koleś, który bezczelnie kradł wszystko po kolei, zasługuje na miano zwykłego usera tej strony, to proszę bardzo, ale ja się tak nie bawię. Nie zamierzam go resocjalizować. Trzeba mieć swoje zasady ...
muore il bandito, la mafia vive
Teraz już ich nie ma, to co Maf poprosił żebym usunął, to zostało usunięte, więc, po co zaczynać znowu awanturę.
Mnich, możesz teraz tu powiedzieć co o mnie złego myślisz, a ja to z pokorą przyjmę.
Marlboro napisał(a):
Teraz już ich nie ma, to co Maf poprosił żebym usunął, to zostało usunięte, więc, po co zaczynać znowu awanturę.


No i co z tego, że nie ma? Ważne, że były. Przynajmniej wiem jaki byłeś, zanim przyszedłeś tutaj mydlić oczy innym.

Marlboro napisał(a):
Mnich, możesz teraz tu powiedzieć co o mnie złego myślisz, a ja to z pokorą przyjmę.


I na cholerę wciąż powtarzasz to samo? Czyżby jakaś usterka w oprogramowaniu? Krótkie spięcie? Na sb ten twój żałosny tekst pojawił się już chyba 5 razy, o ile nie więcej ... Przestań nawijać jak papuga. Poza tym, nie zadawaj głupich pytań, gdybyś był na tyle mądry (a nie jesteś), to przeczytałbyś moje posty wyżej, wtedy pewnie wiedziałbyś co złego o tobie myślę, złodzieju.
muore il bandito, la mafia vive
Każdy popełnia błędy i nie trzeba się nad nim "pastwić" i wypominać po stokroć, to samo.
Sam podjąłem pokojowe rozmowy, gdyż chciałem zakończyć ten spór.
Zapomnijmy o czarnej przeszłości i nie wracajmy już do niej.
Ci którzy chcą zapomnieć, proszę bardzo, ich sprawa. Ode mnie przebaczenia nie uzyskasz, ponieważ w moich oczach spadłeś na samo dno, taka jest moja decyzja i niech żaden mądrala (a jest ich tutaj kilku) nawet nie próbuje jej podważać.

Anyway, bawcie się dobrze, macie dobrego clowna na pokładzie.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Maf go stąd nie wyrzuci, przynajmniej tak wynika z jego wcześniejszych wypowiedzi na sb.

Żeby nie było niedomówień - napisałem, że jest tu na takich samych zasadach jak każdy użytkownik, tzn. również obowiązuje go regulamin i będą tak samo wyciągane konsekwencje z jego łamania przez moderatorów i administratorów.
Zagłosowałem, rzecz jasna, ażeby wyrzucić delikwenta ze społeczności MafiaTown.

Mam nadzieję, że nie muszę pisać, dlaczego. Według mnie, jest to zło wcielone - i tyle. Typek nie wyrośnie z tego dziecinnego zachowania przez najbliższych parę lat, także nie widzę sensu zakładania hodowli trolli na forum (zwał jak zwał, mogę ponieść tego konsekwencje, proszę bardzo, ale jeśli dostanę warna za to przezwisko, to i, dla zasady, Marlboro powinien polecieć za "MafiaDown" i inne, których pozwolę sobie teraz nie przytoczyć). Zupełnie nie rozumiem decyzji Mafa. Sam doskonale wie, że jeśli Bobek choćby zbliży się do MT, to będą problemy. I są.

Amen.