BOBEK I mafiatown-ANKIETA

Czy bobek(Marlboro) powinien zostać usunięty na zawsze z forum
73% (16)
27% (6)
Liczba głosów: 22
Fakt powstania takiego idiotycznego tematu świadczy ze forum zdominowane jest przez dzieciaków :-/
Przypomina to kłótnie w piaskownicy o łopatkę...
Ja osobiście nie znam Marlbora ale widzę że na chwilę obecną zachowuje sie przyzwoicie. Z tego co przeczytałem kiedyś był złym człowiekiem :-F ,a coś niecoś wiem o takich pasożytach (swego czasu sam byłem jednym z moderatorów na nieistniejącej już stronie o Mafii) wykradających cudze artykuły ale Marlboro wykazał inicjatywę poprawy poprzez m.in. przyznanie się do świństw które robił i usuwając owe artykuły i inne.
A ty Mnich jak masz cos do niego to sobie miej ale nie próbuj ustawiać innych przeciw niemu-tak to zachowują się gówniarze
"Ja go nie lubie to i ty masz go nie lubić"
Amen
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
@up
Widzę że jesteś na forum od 3 miesięcy nie znasz sprawy to jak chciałbyś zrozumieć ten temat?
Poprawę ...ta... na jego stronie artykuł o policji do kopia troszkę zmieniona KEVINA który napisał na naszej stronie ten artykuł. I podpisał się nie jaki Joe .
Miał nawet grupę "ruch oporu" która była przeciwko tej stronie. Nie mówię o "galerii" w których pozdrawiał MT.

A TERAZ KIEDY STRONA NIE WYPALIŁA, CUDOWNE UZDROWIENIE NA NIEGO SPADŁO WSZYSTKO USUNĄŁ I CHCIAŁBY POWRÓCIĆ A MY MAMY GO PRZYWITAĆ Z OTWARTYMI RĘKAMI. ?

Przypomina to kłótnie w piaskownicy o łopatkę...

Nie wiem co robisz poza przeglądaniem internetu ale pewnych tematów tu nie zrozumiesz... 8-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mam prośbę, aby zamknąć ten temat, gdyż do niczego dobrego nie prowadzi, a jeśli prowadzi, to tylko do nie potrzebnej awantury i spięcia między użytkownikami.
Też nie widzę większego sensu w tym temacie...
Zachowujecie się jak dzieci :) Ktoś coś kiedyś zawinił i cały czas mu to wytykacie :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Wybacz Cukier, ale uważam, że decyzja o zamykaniu akurat tego wątku nie należy do nas, moderatorów. Wątek jest zbyt ważny, userzy mają prawo wypowiadać się o innych użytkownikach.

Decyzję o ewentualnym zamknięciu tego wątku pozostawmy Mafowi.
Po Pierwsze chciałbym bardzo podziękować za przywrócenie tematu. Nie można zamykać ludziom ust wedle uznania, bo się coś komuś nie podoba.

Myślę że BOBEK AKA MARLBORO powinien odejść z forum. Ukradł cały pomysł, pokradł rzeczy z działu download które nadal wiszą na jego stronie, miał multikonta, poradnik jak ominąć bana, ale przede wszystkim wprowadza ogromny chaos na forum.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
glukkon7 napisał(a):
Fakt powstania takiego idiotycznego tematu świadczy ze forum zdominowane jest przez dzieciaków :-/


Trzeba szanować to co się budowało przez tyle lat. Jak wspomniał Robin, jesteś tutaj od 3 miesięcy, dlatego może nie rozumiesz pewnych spraw. Nie jesteś tak zżyty z forum jak inni. Temat powstał aby pokazać co sądzimy o sprawie, ponieważ o problemach trzeba dyskutować a nie chować głowę w piasek. Jeżeli uważasz, że rozmowa jest zła, to chyba nie jesteś do końca świadom swoich słów.

glukkon7 napisał(a):
A ty Mnich jak masz cos do niego to sobie miej ale nie próbuj ustawiać innych przeciw niemu-tak to zachowują się gówniarze
"Ja go nie lubie to i ty masz go nie lubić"
Amen


Gówniarze zachowują się tak jak bobek, wykradając dorobek innych. Czy on chociaż zwrócił uwagę na to, że ktoś musiał ciężko pracować przez bardzo długi czas, aby rozbudować forum, napisać artykuły itd.? Chyba nie, ponieważ bezczelnie wszystko zagarnął. Co z tego, że teraz zostało to usunięte? Doszło do tego, ponieważ zapewnił sobie miano usera tej strony.

Jeżeli jesteś po jego stronie, to proszę bardzo. Każdy ma prawo wyznawać to co uważa za słuszne. Nikt nie będzie płakał z tego powodu.
Jeżeli on, nie potrafił uszanować cudzej pracy, to ja nie widzę powodu aby dawać mu kolejną szansę. Przypomnę tak jeszcze, że założył tutaj około (o ile nie więcej) 20 multikont, na co regulamin nie zezwala.
muore il bandito, la mafia vive
I wy myślicie że jak będziecie dodawać do podpisów

to myślicie że zmięknę i się poddam ?
Heh dziecinne zachowanie, ja przepraszam, za to co zrobiłem, a wy dodatkowo wbijacie nóż w plecy.

"Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe"

Podoiłem decyzję unicestwienia strony :-(
Doszliśmy do porozumienia z Marlboro. Usunął swojego klona, dlatego sądzę że możemy zakończyć tę "wojnę".

Proszę kogoś z "mocą" aby zamknął ten temat i umieścił go w archiwum jako przestrogę, aby szanować pracę innych.

Osobiście wycofuje się z konfliktu i mam nadzieję, że ta sytuacja już się nie powtórzy.
muore il bandito, la mafia vive
No i bardzo dobrze, że wszystko udało się rozwiązać pokojowymi metodami. Teraz z czystym sercem można zamknąć ten temat.
cron