Antywirusy

Który z antywir lepszy: AVG Anti-Virus Free czy Norton Security Scan?
Żaden :P NOD 32 jest najlepszy.

Z tych co podałeś... zależy czy chcesz żeby nie mulił kompa ;)
MAFIA II
Czekam na premierę...
Norton Security Scan to nie antywirus tylko skaner na żądanie. Nie chroni przed zagrożeniami.

Polecam jeden z moich artów nt. bezpieczeństwa systemu: porady-dotyczace-bezpieczenstwa-w-systemie-t662.html (tam w dziale "Program antywirusowy" masz wymienione).
ja mam Avasta i mnie nie zawiódł. Nie zamula kompa. ..
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A ja mam Avire ;p
Syfy wykrywa,nie muli kompa..Avast to dno według mnie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
A ja mam Avire ;p
Syfy wykrywa,nie muli kompa..Avast to dno według mnie


Jest jak Wartburg. :P Spełnia swoją role i nie zawiódł mnie. :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Scaletti napisał(a):
ja mam Avasta i mnie nie zawiódł. Nie zamula kompa. ..


Podobno przepuszcza swobodnie wiele wirusów itd. Ktoś mi tak kiedyś powiedział, jednak sam mam avasta! i jak narazie sprawuje się dobrze ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Heh,No cóż ja przez pewnien czas miałem Avasta,ale sukcesywnie z nim skończyłem kiedy przepuścił mi wirusa...Bye Bye xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Ja mam AVG 8 Free Edition, ale od czasu do czasu wywala mi różnorakie bluescreeny. Jaki jeszcze antywirus nie muli kompa a nie przepuszcza wirusów? Chcę zmienić AVG 8 właśnie przez te bluescreeny, poza tym nigdy mnie nie zawiódł.
vbusiarz napisał(a):
Ja mam AVG 8 Free Edition, ale od czasu do czasu wywala mi różnorakie bluescreeny. Jaki jeszcze antywirus nie muli kompa a nie przepuszcza wirusów? Chcę zmienić AVG 8 właśnie przez te bluescreeny, poza tym nigdy mnie nie zawiódł.


Kwestie są dwie:
- Antywirusy darmowe
- Antywirusy płatne

Jeżeli chodzi o darmowe, to nie ma się tu nad czym zastanawiać, lider jest jeden - Avast, dla osób, które w niego nie wierzą pozostaje AVG.
Test darmowych antywirusów:
http://www.dobreprogramy.pl/Test-bezpla ... 410,8.html

Jeżeli chodzi o płatne, to znaczącymi graczami są:
Mcafee
Kaspersky anrivirus
Nod 32
Norton antivirus
Obrazek
Dzięki serdeczne za info.
Może powinieneś zainstalować nowszą wersję? Dziewiąta wersja już jest dostępna.
Polecam Spyware Tereminator ;p
Z bezpłatnych jakie miałem ten jest najlepszy :)
A w razie czego jak już wam puści wirusa komputer to polecam HijackThis każdy ale to każdy syf znajdzie na komputerze:D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hanysie, istnieją jeszcze takie złe programy jak rootkity.

Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rootkit
Może on np. ukryć siebie oraz konia trojańskiego przed administratorem oraz oprogramowaniem antywirusowym.


Obawiam się, że w takiej sytuacji Spyware Terminator czy, tym bardziej, HijackThis nie pomoże ;-)
Mafioso kto zwykłemu śmiertelnikowi podrzucił by taki śmieć?? ;p
Ja się jeszcze z tym nie spotkałem ;p
A najlepsze jest to że mam kompa już prawie 2 lata i jade na jednym antywirusie i jednym windowsie;p
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."