Żużel

Co myślicie o tegorocznym sezonie żużlowym? Dzisiaj Unii na początku szło nieźle. Już myślałem, że odrobią te 9 punktów, no ale niestety... Ale srebro to już jest coś :) Np. taka Częstochowa - prawie przez cały sezon była liderem, a skończyła na czwartym miejscu.

Możecie tutaj również wypowiadać się na temat całokształtu żużla (ligi, GP, zawodnicy, motocykle, tory itd.). Jeśli chcecie możecie podać nazwę klubu któremu kibicujecie (tylko bez obrażania innych, bo będą warny!). Ja mieszkam niecałe 30km od Leszna więc już możecie się domyślić :)
Przyznam, że tego sezonu nie obserwowałem, z reszta tak jak kilka poprzednich, dla mnie żużel skończył się w roku 2000/01

Jako, że mieszkam w Grudziądzu siłą woli kibicowałem Najpierw GKM-owi aktualnie GTŻ-owi. I, to właśnie na GKM-ie skończył się żużel w Grudziądzu, później było dno, które trwa nadal, choć przyznać trzeba, że coś zaczyna sie dziać.

Plastron z IMO najpiękniejszego okresu GKM-u:

Obrazek

A tu wszystkie plastrony w historii klubu.

http://www.gtz.grudziadz.net/plastrony.htm

Nigdy nie zapomnę jak z kolegą wdzieraliśmy się na stadion czy, to przez płot, pod płotem czy też kombinując na bramkach. W późniejszym okresie żużel już mnie nie interesował i zawsze w niedzielę siedziałem sam na ulicy i czekałem aż koledzy wrócą z żużla i ulica znowu ożyje. Piekne, to czasy były. :-(
Obrazek
cron