Zmiany w Mafii 2

Co byście dodali/zmienili w Fabule lub w postaciach.
Ja nic bym nie zmieniał. Dodałbym natomiast Swobodną Jazdę do normalnej gry ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja bym wtrącił do gry jakiś wątek miłosny z udziałem Vito oczywiście.
Ja to bym zamienił głównego bohatera... moglibyśmy być Joe.
Jakoś jego wole niż Vito.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Pozwolę sobie na lekki offtop :-P

Najlepszy przyjaciel głównego bohatera często jest bardziej lubiany niż sam bohater.

Ja tak często miałem, jeżeli chodzi o pierwszą część Mafii. W wersji pre-release, na kilku filmikach widać, jak twórcy sterowali Paulem, jeszcze w brązowym gajerku. Ogólnie ta postać zwykle wywoływała uśmiech na mojej twarzy, więc kiedy dowiedziałem się, że w dawnej wersji można było grać zarówno Tommy'm jak i Paulie'm, troche się rozczarowałem :-P
muore il bandito, la mafia vive
Ja bym zmienil głównie Długość gry i dodalbym w cholere misji DODATKOWYCH
Szczerze powiedziawszy, przydal by sie tak tryb jaki byl w pierwszej czesci. Swobodna Jazda, nie taka zwykla np. samo jezdzenie po miescie. Chodzi o poczatkowy wybor samochodu, jakies ukryte ciekawostki, mozliwosc kolekcjonowania broni, tak jak to mialo miejsce w Mafii 1. Kupuje dana bron, przynosze do domu i odkladam :D To bylo to co w pierwszej czesci najbardziej lubie. Przydalo by sie tez podwyzszyc lekko ceny na skale setek, dzieki czemu gra byla by bardziej charakterystyczna i trudniejsza ;) Nie pogardzil bym tez jakimis ukrytymi samochodami do poszukania ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron