Złe obrazki do misji

Mam Pewien Problem z mafią uruchamiam sobie misje DZIWKA i zamiast obrazku i napisu DZIWKA jest KSIĄDZ
I teraz Moje Pytanie Co Z tym zrobić
Dziwka i ksiądz są to misje nazwijmy to połączone;] Wszystko jest ok, możesz normalnie grać.
Dzięki za odpowiedz ale jak miałem inną mafie to napisy i obrazki były dobre.
Być może wystąpił jakiś błąd. Zazwyczaj w takich sytuacjach pomaga przeinstalowanie gry. Jeżeli jednak możesz grać bez problemów dalej, to nie widzę sensu aby instalować od nowa.
muore il bandito, la mafia vive
Znany problem w wersjach z patchem. To dosyć specyficzny problem i nie ma prostego rozwiązania. Jeśli użyjesz mojego patcha to będziesz miał poprawny tekst i obraz przy części "Rozmowa z Frankiem". Skopiuj ten plik do folderu "tables" w katalogu z grą (jeśli go nie ma, oczywiście go utwórz):

http://www.speedyshare.com/YuSuG/load.def

Upewnij się, że twoja wersja gry to 1.2 i masz spatchowany plik rw_data.dll (uruchom raz MafiaDataXTractor z katalogu z grą).
Problem chyba pojawia się w wersji z Kolekcji Klasyki bo mam to samo. Kiedyś grałem na wersjach ENG ze spolszczeniem to nie było żadnego problemu nigdy.

Teraz nawet gra mi się przycina czasami na KK, wcześniej nigdy nie było problemu na innych wersjach.
Nawet w premierówce występuje ten problem -_-
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron