Zegar na głównej stronie

Dlaczego zegar, który odlicza czas nie pokazuje sekund? :-/
Bo nie ma na tyle miejsca. Poza tym, jeśli jeszcze pokazane mamy dni, to sekundy nie są potrzebne ;-)
A do czego jest odliczany ten czas?
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
O to się toczy cała batalia na głównej, więc zbyt prosto by było po prostu powiedzieć ;-)
Paziu napisał(a):
A do czego jest odliczany ten czas?


Wówczas będzie dostawa w pobliskim kiosku, dlatego mogę się wtedy spodziewać CDA, najprawdopodobniej z relacją z QuakeConu.
Anything is possible
Hehe...
Jakiś czas mnie nie było, a tu takie wydarzenia :D
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
A do czego jest odliczany ten czas?


Mafioso napisał(a):
Od początku września będą nowe serwery, więc MafiaTown powinno działać jak... no szybko.
Niestety, to nie to ;-) Nie łącz wszystkiego co napiszę na forum z odliczaniem - nie jestem taki głupi :lol:
Ejj ja tego nie kminie :/ Najpierw było bodajże 200 godzin a teraz się zrobiło z tego 22 dni :/ Tajemniczo się robi :) Ja obstawiam, że wówczas światło dzienne ujrzy demo Mafii II
NIeee, uważam, że coś się w tym tajnym projekcie posypało lub skończył się papier toaletowy :-P i z tąd te opóźnienie ;-)
A może to nic zagadkowego, może to tylko data wymiany serwerów gram.pl a Mafi specjalnie zrobił na takiego smaka :-P
Blitzkrieg1410 napisał(a):
może to tylko data wymiany serwerów gram.pl

Nie wiem którego dnia dokładnie wymienią serwery, to zależy tylko od Gram.pl.
Ja sie dowiem co to jest. Choćbym miał czekać te 22 dni. Sie dowiem. Chociaż znając Mafiego to może być wszystko xd Nawet śmierć Colina McRae :)
Obrazek
Mafioso napisał(a):
Niestety, to nie to ;-) Nie łącz wszystkiego co napiszę na forum z odliczaniem - nie jestem taki głupi :lol:


Nie dam się nabrać :->

Przypadkiem Ci się wtedy wypsnęło :mrgreen:

Grisha zatwierdził to tym postem:

Grisha napisał(a):
Na razie zaczekamy na ruch gram.pl
Chwilowo jesteśmy uzależni od nich, poza tym za paręnaście dni kończy się odliczanie czasu i...
http://mafiatown.gram.pl/news.php?readmore=324, Krystianie :-D
heh... zostało jeszcze tylko 5 dni :P [przypominam, jeśli ktoś już o tym zapomniał]