Zdrada Jimmy'ego

Przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedniego wątku. Co sądzicie na temat tego dodatku? Jeśli chodzi o mnie, to "Zdrada Jimmy'ego" zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Trzeba było wypełnić sporo zadań w stylu "pojedź, zabij, zmyj się" (co tak na dobrą sprawę nie jest nudne), ale były również i duże strzelaniny (w tym dwie w lokalizacjach znanych z podstawowej wersji gry, niestety). Cut-scenek nie było zbyt wiele (jedna na początek i jedna, mistrzowska, na koniec), ale w niewielkim stopniu pomniejszyło to rozmiar zabawy, która na poziomie trudnym trwała w moim przypadku aż 8 i pół godziny (ostatecznie po pierwszym przejściu uplasowałem się na 28. miejscu ogółem, z lekko ponad 766 tysiącami punktów).
Dosyć długi dodatek a misje w tym DLC w ogóle nie są nudne tak samo jak i w pozostałych dwóch DLC. Te dodatki według mnie mają fabułę Jimmy jest kasiarzem i pracuje dla swoich pracodawców którzy w drugiej części dodatku go zdradzają a on musi się na nich zemścić. To że nie ma cutsenek to nie znaczy że są bez fabuły.
Przyjemny dodatek, taki do odstresowania się. Szkoda, że nie wydali go przed Jimmy's Vendetą
Ja myślę że ten dodatek fajnie im wyszedł lecz szkoda że nie przed wendettą :))
Intel quad q8300 2,80 Ghz, 4 gb ram (ddr2), Geforce 460 GTX (1gb ddr3), Gigabyte GA-P43-ES3G.

Windows 7 Ultimate 32-bit
Zdrada Jimmy'ego była chyba dostępna przed Wendetą, ale tylko na konsole. Jakkolwiek, ja obydwa te dodatki zakupiłem razem, więc przechodzę je zgodnie z chronologią fabuły ;)