Zawieszanie sie Mafi 2 Demo

Witam : )


Mój Sprzęt :
GF GTS 250
2x 2gb RAM
Core 2 duo e7500(2,93ghz)
Zasilacz silent pro coler master 500w
Win xp 32 bit
Mam problem z mafią 2 demo(tylko z ta gra mam taki problem,crysis,gta,BF BD 2 działają płynnie) mianowicie zawiesza mi sie ,po prostu zatrzymuje sie w miejscu na 1-2sekundy potem juz jest normalnie,i tak co 20-40 min,wiecie czym mzoe to byc przyczyną? ; / ,gram na na full bez Apexa . Serdecznie Pozdrawiam : )
Na twoje pytanie odpowiedzi nie znam, ale pozwól, że zapytam. Naprawdę dla ciebie problemem jest, że gra zawiesza się co pół godziny na jedną sekundę?
@UP Uwierz jest to wkurzający problem jak ci się zetnie gra w najmniej odpowiednim momencie.

Miałem podobnie. U mnie pomogło zainstalowanie najnowszych sterowników od grafiki. Ale najpierw spróbuj zmniejszyć filtrowanie w opcjach gry i zobacz jak będzie chodzić.
"Next time... There'll be no next time"
Mam to samo, na wysokich i na niskich detalach, bez różnicy. Ma początku też mi się przycinała raz powiedzmy na demo (10min + misja) ale potem zdarzało się nawet częściej :/
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Na początku, jak zawsze, polecam zdefragmentować dysk.
Bardzo wam dziekuje za pomoc,przed kupnem pełnej wersji zdefragmentuje dyski i wgram nowe stery do grafy,może cos pomorze,az tak mocno to mi nie przeszkadza aczkolwiek zawsze mi sie zawiesi w ekstremalnych momentach ; D
Mi defrag nic nie dał, ale Mafia to jest taka pozycja że dla niej moge pozgrywać najważniejsze rzeczy na płyty i zrobić formata :D Przy okazji komputer się wtedy 'przeczyści' ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Chciałem się przyznać że jestem pieprzonym solonym ignorantem xddd
Po opisaniu swojego przypadku (taki sam jak w pierwszym poście tematu) jako "stary wyjadacz" ( ;] ) zignorowałem wszystkie podpowiedzi co to sterowników.... Ale dzisiaj tak sobie pooglądałem filmy o PhysX itp itd i dochodząc do wniosku że moja karta też to ma postanowiłem sprawdzić jakie mam sterowniki.... okazało się że STARE ;] Po uaktualnieniu sterowników przez ponad GODZINĘ jeździłem po mieście i przeszedłem cała misję Na MAX DETALACH i z PHYSX'em - BEZ ŻADNEGO ZACIĘCIA!

Także Yoozek spróbuj ze sterownikami ;)


ps. pisze post pod postem żeby był widoczny, jakby ktoś czekał na odpowiedz-rozwiązanie w tym temacie ;)

pozdrawiam

//Następnym razem sól a nie pieprz :) - Cukier
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek