Zabiłemn Dereka. co dalej?

Joe Black napisał(a):
najprostszym zarobkiem jest obrabianie "Gun shop" tam masz od 400-600 $ za jeden

wchodzisz jak gangster przed dzwiami naciskasz zeby je kopnac i shotgunem włascicielowi w klatke , bierzesz kase i szybko uciekasz nim zleci sie policja

masz w garsci kupe kasy

Dużo prostszy sposób: Wchodzisz, stajesz na przeciwko sprzedawcy.... wyciągasz broń i szybko ją chowasz. Wtedy kasjer :-> wyciąga shot guna nawijając coś. Wystarczy sprzedać mu jedną serię i koleś pada. (w ogóle to nie wiem dlaczego ludzi z bronią tak łatwo się bije.) 2gi sposób to walka z nim na pięści.... Nie słychać strzałów więc jest 'spokojniej' ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Gun Shopy najłatwiej obrobić wchodząc, strzelając w sprzedawcę z shotguna, obrabiając kasę i zmywając się przed glinami raz za jeden Gun Shop zgarnąłem 800 $ ; d
Obrazek
a czasami potem masz buga i nie uda ci się oddać kasy bruno. Dlatego najlepiej u Bruskiego samochody niszczyć.
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
Ja tez tak robilem ze napadalem na Sklepy z bronia i zadnych bugow nie bylo!!!!!!
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
U mnie też bugów nie było MAFIE 2 przeszedłem 4 razy
Obrazek
bona21 napisał(a):
Ja tez tak robilem ze napadalem na Sklepy z bronia i zadnych bugow nie bylo!!!!!!

U mnie był. Nawet wiele osób go miało wystarczy w google poszperać.
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
Lub to forum zwyczajnie, sam pisałm w sprawie tego buga po czym zostalem od razu oskarzony o posiadanie pirata :lol:

Ku pamięci - trzeba od nowa misje przejść ( co jest sążnym bólem w dupie, ale niestety) w razie wystapienia błędu
Obrazek
Lub to forum zwyczajnie, sam pisałm w sprawie tego buga po czym zostalem od razu oskarzony o posiadanie pirata


Oskarżanie o pirata to typowy sposób na nabijanie postów na wszystkich forach internetowych :P

Ja stosuje metodę, sprzedaży samochodów u Derka, ale to trzeba robić kilka misji przed.
.

Takie limuzyny, które można spotkać koło parku, kosztują - nie chce skłamać, ale chyba 2700 dolarów.
Większość kasy zabiera się ze stołu w biurze Dereka, po zabiciu jego. Jak nie masz wymaganej kwoty, to najlepiej obrabowywać sklepy z bronią, a także wozić samochody do Mike'a Bruskiego ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ja tam polecam sobie w misji dwunastej lub trzynastej zrobić kilka kursów do Dereka.... on kupuje limuzyny, i można sporo na tym zarobić, jak się zarobi z 30000-40000$ to można potem spokojnie przejść misję czternastą. Jednak zarobienie np. 20000$ nie za wiele da, gdyż fundusz emerytalny Pappalardo da znacznie mniej forsy, mi dało 1000$ (miałem ok. 50000$). Jednak tego chyba twórcy nie przewidzieli, że można zarobić tyle forsy, i np. w 12 misji miałęm 60000$, a mimo to musiałem jechać z Henrym i Joe do Bruna po pożyczkę... a potem mimo, iż dalej miałem 60000$, trzeba było zabić Angelo, Pappalardo i Coyne'a w misji czternastej, chociaż forsę na Bruno miałem już od dawna przygotowaną.
Mimo wszystko kilkanaście kursów do Derena w misjach 12-13 to według mnie najrozsądniejsza droga. W szczególności wówczas łatwo o Lassitery 85 Hollywood (Derek daje 2585$ za sztukę) i Smithy Thunderbolty (ok. 1350$). Ok. 20 kursów w tę i z powrotem, i już 40000$ na długi, broń i inne tego typu sprawy (np na końcu 14 misji poszedłem do Harry'ego i zakupiłem wszystkie dostępne bronie, potem do Giuseppe, ten sam manewr, i w ostatecznym starciu miałem wszystkie dostępne bronie). Oprócz tego można do Pappalardo pojechać Berkleyem Kingfisherem bądź Ascotem Baileyem (ok. 2500) a także Schubertem Frigate (1750$). Poza tym są też trzy inne samochody które jednak ciężko zdobyć na tym etapie: ISW 508 (4500$, więcej kosztuje już tylko Delizia Grandamerica za 6250$), Lassiter Series 69 (tyle co Frigate, 1750) bądź Jefferson Provincial (1600). Te trzy ostatnie samochody, jak pisałem, są rzadko spotykane, Lassitera 69 można jedynie w garażu przechować, i - jak dla mnie - nie warto poświęcać (chociaż to samochód z lat 40' według mnie niewiele jest lepszych aut) oraz ISW 508 (jako że można je zdobyć tylko w 11 misji, też nie warto ich sprzedawać mimo ich ceny. Polecam jedynie w Jimmy's Vendetta takie coś robić). Na ulicach najczęściej widać w tych misjach Smitha Thunderbolta lub Lassitera 85, i to właśnie te samochody poelcam zawozić.
cron