Zabawa w M2 w Free Ride v2

Siema dziś grając free ride'a v2 w Mafi 2 odkryłem pewną rzecz.. Przed domem Joe stoją 2 auta (otwarte) jeden niebieski a drugi czerwony i gdy wchodzisz w czerwone auto to na mapce pojawia się żółta kropka i jest napisane "Ucieknij przed łowcą" a łowcą jest Joe I on prowadzi ten niebieski samochód a jak wchodzę w niebieskie auto to jest napisane "Złap zbiega" i ja gonie Joe on ucieka tym czerwonym. No i teraz mam pytanie jak złapać Joe albo uciec od Joe bo nie wiem xd.
Z góry Dzięki
Nie da się. Jedynym sposobem jak chcesz żeby Cię nie gonił jest rozwalenie mu silnika lub wysadzenie go. Podobnie jest ze złapaniem go.
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ale ty wiesz o co kaman nie ? I ty też rozwalasz silniki tylko bo jeśli tylko jest taki sposób to bez sensu
Cripz pisałem juz o tym w dziale ciekawostki.Niczego nowego nie odkryłeś.

A co do pytania jeżeli uciekasz przed Joe to on bedzie za tobą jechał wszędzie chyba że zastawisz mu czymś droge czy zrzucisz go z autostrady a gdy go gonisz to on zatrzymuje się w Hunters Point.
Sorka nie wiedziałem. Trochę głupio ,że się zatrzymuje ... . A co do ucieczki szkoda ,że nie ma że jak daleko od niego uciekłeś napisane np " Uciekłeś" a naprawdę jest tak ,że ciągle jest te żółte kółko.
cron