Za angielszczenie do Mafii Pomocy !

Witam :) Mam mały problem gdyż potrzebuję za angielszczenia do Mafii The City Of Lost Heaven,bo mam polską wersję Mafii
i zainstalowałem sobie modyfikacje Commission mod 1 i tam są jakieś dziwne napisy ! Więc potrzeba mi za angielszczenia
Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam Bartek9926
Zmień plik textdb_en na textdb_pl. Pliki czcionki w spolszczeniu są ze znakami, ale wielkość i rozmiar są te same. Powinno się zgadzać. Jaką masz wersję? Z tego co wiem w wersji 1.0 łatwo da się zmienić język. Jeśli to nie pomoże - pisz.
tak zrobiłem i już jest lepiej ale np. zamiast Commission mod pisze Bommission mod zamias C jest B i takie dziwne znaki w dialogach. Mafię mam z Kolekcji klasyki ale nie wiem dokładnie jaka to wersja :(
Użyj MafiaDataExtractor i wypakuj folder TABLES. Wklej wszystkie pliki z Commission Modu. Następnie otwórz folder TABLES i zmień w pliku version z ''en'' na ''pl''. Tak samo jak textdb_en na textdb_pl. Ty jak zapewne większość (oprócz mnie) ma Mafię z KK. Jest to wersja z patchem (1.1 lub 1.2). Teraz nie powinno być żadnych problemów :-)
a da się jakoś bez Mafia Data Xtrator ??? bo mi on nie działa klikam tables wypakuj i się zawiesza i nie idzie :(
Oczywiście że tak. Z modu który masz wklej do folderu z grą folder TABLES. Ewentualnie pobierz patcha 1.0 zgraj go do innego folderu. Wyciąg z niego tylko folder TABLES i klej do swojej gry.
Program MafiaDataExtractor dodaje również plik rw_data.dll i pamiętaj żeby jego też podmienić za ten dołączony do modu . ten Właśnie plik "nakazuje" grze czytanie plików z folderu. Jak coś to pisz ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
a mógł byś zapodać linka do tego patcha 1.0 ?? bo ja szukałem i nie znalazłem
Zainstalowałem folder TABLES z Patcha 1.0 i dalej jest Bommission mod Koad game Breate new profile itd :( Ja już nie wiem co zrobić ! :(
Zainstalowałeś? Usuń go całkowicie z folderu z grą i daj na nowo z patha 1.0. . Mogą w nim być tylko 3 pliki a powiedzmy w modzie są 4 i ten czwarty mieszą.
Ewentualnie usuń cały folder tables . Będziesz miał mod i grę po polsku tak?
To tylko teraz folder Tables z patha 1.0

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Nie zainstalowałem tylko dodałem ;) Ale faktycznie jest tam 4 pliki dobra zaraz spróbuję usunąć Tables i dodać go z patcha 1.0
wkleiłem na nowo folder tables z patcha 1.0 i dalej jest jak było :(
Dziękuję wszystkim za pomoc ale przy pomocy pewnego użytkownika udało mi się poprawnie zainstalować Commission moda wszystko po angielsku i jest tak jak miało być. Temat do zamknięcia
cron