Wyścigi uliczne

Jak zauważył użytkownik hoooah w drugiej części filmu z prezentacji w ok. 6:42, kiedy dojeżdżamy do skrzyżowania to przejeżdżają przez nie z dużą szybkością dwa ścigające się HotRody. Parę sekund później (6:47), pod zadaszeniem po lewej stronie, widzimy mały zlot tych pojazdów.

Obrazek


Jak myślicie: czy będzie możliwość wzięcia udziału w takich wyścigach? Według mnie - tak, ponieważ min. HotRody były charakterystycznymi pojazdy w powojennej Ameryce ;-)
Najprawdopodobniej tak. Pewnie będzie to jakoś powiązane z fabułą albo może po prosutu będzie to tylko forma rozrywki w ''swobodnej jeżdzie''. ;-)
Zapewne będzie tak jak z wyścigiem w jedynce ;)
MAFIA II
Czekam na premierę...
Ciekawe...na pewno coś z tym będzie związanego. Skoro możemy włożyć do auta (jak to ładnie określił pan, który prezentował) "turbo czardżer" ;-) to chyba będzie możliwość pościgania się po ulicach :-D btw. ładnie zarzucało samochodem po zamontowaniu tego silnika ;-)
Oczywiście żeby nie przesadzili z tymi wyścigami, jeśli mają już jakieś być, chociaż przyznam, że to mi nawet obojętne, czy będą takowe.
Obrazek
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Najprawdopodobniej tak. Pewnie będzie to jakoś powiązane z fabułą albo może po prosutu będzie to tylko forma rozrywki w ''swobodnej jeżdzie''. ;-)


Swobodna jazda nie będzie istnieć...

Wystarczy jak dadzą jeden wyścig do fabuły.
muore il bandito, la mafia vive
[quote=''Mnich"]
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Najprawdopodobniej tak. Pewnie będzie to jakoś powiązane z fabułą albo może po prostu będzie to tylko forma rozrywki w ''swobodnej jedzie''. ;-)


Swobodna jazda nie będzie istnieć...[/quote]

Chodziło mi o jazdę w mieście dla rozrywki, dlatego napisałem swobodna jazda w cudzysłowu. ;-)
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Chodziło mi o jazdę w mieście dla rozrywki, dlatego napisałem swobodna jazda w cudzysłowu. ;-)


To mogło również zabrzmieć jako tryb gry ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Heh,wyścig napewno będzie wpleciony w fabułę,lecz nieuniknione że będzie się można się Hot-Rodami ościgać w "Swobodnej Jeździe"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Swobodna jazda a "Swobodna jazda". Może używajmy słowa shoutbox (sandbox? - M.)? :P

A może hot rody są jakoś związane z fabułą :P Typu zrób/zdobądź hot roda w celu przeniknięcia do danej grupy. :P A potem może jakiś mały wyścig:P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Mnich napisał(a):
Swobodna jazda nie będzie istnieć...


Więc jak to będzie z tą swobodną jazdą? Nie będzie trybu "freeride"?? Tylko misje i tyle?? A może będzie tak jak w GTA?
Obrazek
Obrazek
patricko napisał(a):
Mnich napisał(a):
Swobodna jazda nie będzie istnieć...


Więc jak to będzie z tą swobodną jazdą? Nie będzie trybu "freeride"?? Tylko misje i tyle?? A może będzie tak jak w GTA?


Raczej nie...swoboda będzie pomiędzy misjami.
muore il bandito, la mafia vive
Skoro decydują się na swobodę między misjami, to musi być ich duuuużo, duuuużo... bardzo dużo! Chcę przechodzić tę grę 4 razy, tak samo jak jedynkę! Chce żeby była dłuuuga, dłuższa od jedynki. Trochę się zasmuciłem, kiedy się dowiedziałem, że nie będzie czegoś takiego jak "Swobodna jazda" No, ale zobaczy się co oni nam tam skombinują ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Na pewno musi coś być w tym stylu. Bez tego będzie *ujnia.

A wracając do wyścigów, to oprócz tego, że mają być w misji, to jeszcze kciałbym, żeby były tak dodatkowo w swobodnej jeździe (czy czymś podobnym). Ale będzie jazda Obrazek
Obrazek
Ja stawiam na to, że będzie jak w GTA. Czyli jeden nazwijmy to "swobodny" tryb w którym żeby zacząć misję idziemy w odpowiednie miejsce i w którym będą też misje poboczne jak np wyścigi itp
Obrazek
Obrazek