Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Wymyśl i rozwiń skrót

Heniek Angażuje Radka Do Całego Ogłoszenia.Robert OśWiadczYł Kasi O Kochance Sarze Urban

to mój kolejny skrót :lol:
Obrazek
Teraz Eskimosi STłuszcz Delfina Rzadki I Wodnisty. Ekwadorczycy Uwielbiają Nagie Lemury. Islandczcy Mają Igły Tasmańskie Ewentualnie Dominikańskie Dwie

S.T.Ó.Ł. Z. P.O.W.Y.Ł.A.M.Y.W.A.N.Y.M.I. N.O.G.A.M.I.
Stoję Tu, Ówdzie Łażę Z Piotrkiem Od Łamania Amerykańskich Mistrzów Yeti Ważnych Analfabetycznych Nygusów Yorku Miasta Irlandzkiego Nowy Ogier Goni Ankę Małą Idiotkę

W.I.T.A.M. P.A.Ń.S.T.W.A J.E.S.T.E.M Z.E.N.O.N
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Wczoraj Ignacy Toporem Atakował Mariana, Później Andrzej Niedźwiedzią Skórą Trzepak Wyłożył, Ale Jak Ewakuowano Stefana, To Eustachy Mariana Zabił Elektrowstrząsem. Niedźwiedzia Ożywili Nieboszczycy.

D.O.N. V.I.T.O. C.O.R.L.E.O.N.E
Darek Odwiedził Nazistów VHS Idzie Tawerną Oldskulową Czasem Okrzyk Rozrywa Lenina Ewakuatora Ostatnich Niemieckich Estetów


N.I.E. M.A.M. P.O.M.Y.S.Ł.U. C.O. N.A.P.I.S.A.Ć.
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Nudny Igor Elementarz Ma Ale Mamy Pięknej Ożywionej Młodej Yetiowatej Słuchowo Łomowo Nie Celującej Oczami Na Asie Piernikową I Starego Amerykana Ćpuna.
B.M.W.T.O.N.I.E.M.I.E.C.K.I.E.B.A.D.Z.I.E.W.I.E
Jedna litera się nie zgadza ponieważ nie wiedziałem co napisać
Obrazek
Bartosz Miał Wolne Toteż Obraził Nudystów I Ewakuował Miasto I Estonię. Częstował Kisielem I Eklerami Bowiem Andrzeja Dziewczynki Zafundowały Im Epickie Wrotki I Eksperyment.

P.O.W.T.Ó.R.Z. M.O.J.E. O.S.T.A.T.N.I.E. Z.D.A.N.I.E.
Pistolet Odprzodowy Wisi Tomkowi Osiem :oops: Rzymskich Zabójstw :-x

Mama Ojca Je Elektrykę :mrgreen:

Ostatni Spartanin Tatrzanin Aportował Tatę Niosąc Irenę Emo :lol:

Zombie Dały Anakondom Nogi I Ewę :-P

K R Ó L K A R O L Ś M I E R D Z I
Królowa Róża Ósma Leczyła Króla Artura Rzeżuchą. Ostatnio Leniwe Ślimaki Miziały Ignacego Edwarda Rogami Denerwując Ziemskie Istoty

G.A.N.D.A.L.F. S.Z.A.R.Y.
Gderliwy Anarchista Nastawił Dupę, A Lipa Fajtnęła. Szkoda, Załamany Anarchista Ryczy Yrracjonalnie :mrgreen:

O.B.I.A.D.Z.I.Z.Ą.M.I.K.O.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ojciec Bartka I Andrzeja Drażnił Zziębniętych I Zagłodzonych Afrykańczyków Między Innymi Kongijczyków Oszczepem

P.O.D.W.I.E.C.Z.O.R.E.K. Z. M.A.R.Y.J.U.S.Z.E.M. K.A.Ł.A.M.A.G.Ą. ;D
Paweł Odwiedził Dawida W Interesie. Ech Co Zrobić. Odwiedził Również Edwarda. Kurde Zgubił Mi Ananasa! Ratujcie! Yyy... Uduszę Starego Zje*a Ekologicznym Magnetofonem Korbowym A'la Łódź Angielska. Mam Astmę Gruby Ąkologu! :D

P.R.E.Z.Y.D.E.N.T. B.R.O.N.I.S.Ł.A.W. K.O.M.O.R.O.W.S.K.I. :-P
Pierdzące Renault Edka Z Yetiów Daje Edziowi Nowe Trampki Bogatego Rolnika Olgierda Nawalającego Iaśka Sławą Ławki Alkoholu Winogronowego Który Ochrzania Milicję Obywatelską Rurą Gazetową Więc Sławne Kundle Uciekają.
Wiem głupie ale ciężko coś wymyślić. Dwie litery sie niezgadzają gdyż niewiedziałem co tam innego wstawić
E.D.W.A.R.D.J.E.Z.D.Z.I.M.I.K.R.U.S.E.M
Obrazek
Ej! Daj Więcej Araku! Rozumiesz? Daj Jeszcze! Ech, Zjem Dziś Ziemniaki i Marchewkę. Ireneusz! Kopsnij Rum! Uszyj Sobie Elegancką Marynarkę.

Przynajmniej jest trochę sensowne... :-)

M.I.S.T.R.Z. C.I.Ę.T.E.J. R.I.P.O.S.T.Y.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Mama I Stefan Teraz Radzą Zdzisławowi Ciszej I Estetyczniej Trzymać Ekierkę. Ja Radzę I Proszę Ostrożniej! Słyszysz Ty Yeti?

W.A.K.A.C.J.E.