Ten poradnik pokaże wam jak wyciągnąć muzykę z gry Mafia II
Zaprezentuje to na przykładzie dema.

1. Pierwsze co robimy to pobieramy ten program KLIK

2. Po pobraniu programu wypakowujemy archiwum na pulpit, otwieramy wypakowany folder i odpalamy m2ae.exe

3. Klikamy OPEN i przechodzimy do folderu:
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc\sds\music\Radio\50\

Teraz w zależności z jakiego radia chcemy wyciągnąć muzykę, wybieramy odpowiedni folder. Ja wyciągnę utwory z folderu empire

4. Gdy już wybraliśmy odpowiedni folder, zaznaczamy wszystkie pliki i klikamy otwórz

5. Kiedy w programie załaduje się nam wybrana lista utworów, klikamy Save All i wybieramy folder docelowy (np. Nowy folder na pulpicie) i klikamy OK.

Konwersja może trwać różnie w zależności od liczby piosenek.

6. Po skonwertowaniu piosenek otrzymaliśmy je w formacie .wav, więc będziemy musieli teraz skonwertować do .mp3
Dlatego pobieramy dowolny konwerter muzyczny. Ja pokaże to na przykładzie MusicPlayerEx DOWNLOAD

Po pobraniu tego programu, tradycyjnie wypakowujemy do dowolnego folderu i odpalamy z pliku MusicPlayerEx.bat

7. Wrzucamy do programu wszystkie nasze utwory w formacie .wav, zaznaczamy wszystkie utwory klikając Ctrl + A i prawym przyciskiem myszy na Convert
Z listy wybieramy format .mp3, ustawiamy folder docelowy i znów klikamy convert.


Po ukończeniu konwersji możemy się cieszyć z Soundtracku z Mafii II w naszym ulubionym odtwarzaczu muzycznym i poczuć się jak w latach 50.

Myślę że napisałem to w dość prosty sposób.
W razie pytań proszę pisać na PW.

Pozdrawiam