Wybory MafiaTown 2011 - propozycje kategorii

Mieszkańcy mafijnego miasteczka,

Ten czas nadchodzi, głosowanie na Użytkownika Roku 2011. Jednak tym razem rozszerzymy głosowanie o nowe kategorie. W tym momencie do gry wchodzicie wy sami, bowiem to wy zaproponujecie kategorie, w których odbędzie się głosowanie, a my wybierzemy najciekawsze i umieścimy je na liście wyborów wraz z waszymi nominacjami (które zgłaszać będziecie od początku grudnia).

Przykłady: Najbardziej nieznośny użytkownik roku, Najgłupszy temat, Najciekawszy post, etc, etc.

Tak więc co proponujecie?

Edit: Możecie proponować więcej niż jedną, jeśli macie na tyle ciekawych pomysłów ;-)


Obecne kategorie:
- Użytkownik Roku 2011
- ...
Archeolog roku :mrgreen:
Obrazek
Najbardziej wkurzający użytkownik roku.
Maf, o ile wiem to w archiwum, czy też w dalekich stronach "Pozostałych tematów niezwiązanych z forum" jest dużo śmiesznych postów i tematów. Myślę że tam każdy sobie coś znajdzie.

A dlaczego to jest skierowane do mnie? 8-) - M.

Bo jesteś moim mistrzem Mafi :*

Ja proponuję, hmm... :k najbardziej wkurzający użytkownik roku i najzdolniejszy użytkownik MT (umie robić filmy, fajnie rysuje bla bla bla)
Obrazek
Temat roku
Obrazek
Może najzabawniejszy użytkownik, najbardziej pomocny użytkownik, najlepszy avatar, najlepsza sygnaturka.
Najbardziej upierdliwy użytkownik roku. A oprócz tego mógłby być najzabawniejszy użytkownik roku, tak jak wspomniał Mordor.
Hmm, pomysł całkiem fajny. Ode mnie obowiązkowo kategoria TECHNIK ROKU.

A co do tych kategorii o wkurzających użytkownikach, to nie sądzę, by dobrym pomysłem było piętnowanie kogokolwiek, bo kogoś wkurza. Serio, nie sądzę, że jest to konieczne.
Rozumiem, ale wierz mi nivener - znalazło by się paru takich.
Ależ ja też to rozumiem, na każdym forum są takie osoby. Jeśli Ciebie ktoś wkurza, nie znaczy że innych też, toteż nie masz jakiegoś specjalnego prawa do piętnowania kogokolwiek ;) Nie widzę powodu, by komukolwiek przypinać plakietkę "upierdliwiec", bo tak zagłosowało kilka osób.

Moim zdaniem ideą tego plebiscytu jest wyróżnienie użytkownika. Nie zamieniajmy go w festiwal gnojenia i dokopywania komukolwiek.

Howgh.
nivener napisał(a):
Moim zdaniem ideą tego plebiscytu jest wyróżnienie użytkownika. Nie zamieniajmy go w festiwal gnojenia i dokopywania komukolwiek.

Howgh.

Dokładnie, już nawet kiedyś pisałam, że nie odznacza się za negatywne rzeczy.

Co do kategorii ode mnie... może post roku?

Maf napisał(a):
Jednak w tym razem

Skasuj "w" :)
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Bo jesteś moim mistrzem Mafi :*


To może największa wazelina? :-P

Nie no nie wiem, według mnie takie kategorie jak najlepszy avatar czy sygnatura są wporzo, gorzej jeżeli ktoś nagminnie zmienia.
muore il bandito, la mafia vive
Maskotka forum :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
A może...Gracz Roku...? ;-) Nie koniecznie w Mafię/Mafię II ;-) Idąc dalej tym tematycznym tokiem myślenia - np. Informatyk Roku (osoba, która często pomagała w tego typu sprawach, udzielała się na forum itp.) i inne (tutaj czekam już na inwencję twórczą pozostałych użytkowników) ;-)

Początkowo myślałem nad kategorią użytkownika spędzającego najwięcej czasu na forum (oczywiście, według zdania innych użytkowników, np. patrząc na kryterium, którego usera najczęściej widzieli online), lecz, po głębszym zastanowieniu się. stwierdzam, że nagroda została by przyznana bezkonkurencyjnie...więc ch*j z takim głosowaniem :-F
Moje propozycje:
- najfajniejszy nick- nick który najprzyjemniej brzmi i jest wypowiadany
- najwięcej postów w roku- chyba wiadomo
- najśmieśniejszy pościarz- użytkownik z największym humorkiem
- najbardziej żartobliwy, np wstawia najśmieszniejsze filmy na temacie rozrywka w temacie śmieszne filmiki.

To moje wszystkie.
Obrazek
cron