Wybór laptopa

W najbliższym czasie zamierza zakupić laptopa, cena do 3000pln. Film, muzyka, grafika - ogólnie multimedia ale również, aby dało się płynnie grać w gry, nie chodzi mi tu, aby był w stanie odpalić TOP 10 nowości, starsze gry, ale też bez przesady :-D Chcę, aby wystarczył na dłużej, solidne wykonanie, jakość. Mam na oku dwa lapki -->

1. Asus N61JV 320 MB na dysku :-/
2. Samsung R580 Czytałem, że mocno się 'obłapuje'.

Polecacie coś innego - lepszego?
"Next time... There'll be no next time"
Osobiście nic nie polecę bo w tym temacie zielony jestem, ale ostatnio na forach widać jak ludzie psioczą na HP. Gdybym kupował laptopa to od tej firmy trzymałbym się z daleka.
Obrazek
Witam. Sprawa wygląda tak: od września przeprowadzam się do wujka, który ma stałe łącze internetowe (jakaś osiedlowa sieć), ale brak tam komputera. Chciałbym kupić sobie laptopa, którego będę mógł podłączyć do internetu, grać niekoniecznie (i tak nie będę miał czasu ;) ). Czyli: laptop gdzieś do 800-900 zł, może być używany, patrzeć pod kątem korzystania z internetu - nie szukam sprzętu do gier (aczkolwiek gdyby był jakiś tani z dobrymi parametrami, które pozwalałyby na granie chociażby w jakieś stare gry, to bym się nie obraził :) ). Dysk mógłby być ok. 150-200 GB. Dobrze, żeby miał Wi-Fi. Po prostu chciałbym, aby komfortowo korzystało się z internetu. Byłbym wdzięczny za jakieś linki do allegro. Z góry dziękuję za pomoc.
Prawdę mówiąc jest to okazja

http://allegro.pl/item1126898869_laptop ... 7cali.html
Co do mnie to najprawdopodobniej zakupię w najbliższym czasie tego lapka. Procek i5, karta graficzna b. wydajna a do tej ceny lepszego raczej nic nie znajdę.
"Next time... There'll be no next time"
Siupak19 napisał(a):


Chyba była :-P

No nic, ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?