Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Wujcio Tom Wita MafiaTown :P

Ale ze mnie cham. Jestem tutaj od 7 miesięcy i się jeszcze nie przywitałem.
Z tej strony Tom sie kłania. Mam 27 lat (wiem, stary ch*j ze mnie). Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym. Pierwszą część serii Mafia poznałem przez przypadek kilka tygodni po jej wydaniu. Bardzo mnie wciągnęła. Do tego stopnia, że stała się przez pewien czas jedyną grą godną mojej uwagi. W czasie mojej przygody z Mafią, która trwa już 13 lat, byłem na różnych stronkach o tej grze. Na MafiaTown trafiłem przypadkiem po dość długiej, 5 letniej przerwie w egzystencji na internetowych scenach mafijnych. I tak już tu zostałem i zostanę. Jeszcze raz witam wszystkich użytkowników.
Maf, nie dawaj mi warna ;*
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Witam ozięble. Nie pozdrawiam.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
No witam ;-)
Obrazek
Opis działu powitania:
'Jesteś nowy? Wróciłeś po dłuższym czasie? Przywitaj się ze społecznością!'

Więc jesteś nowym userem? No chyba nie. Wróciłeś po przerwie? Też nie! Więc nie widzę innego wyjścia, warn jak nic. Możesz się powoli pakować z tego forum.


PS: Żartowałem, siema Mordo :D
Witamy na MafiaTown. Kiedyś był tu taki Tommy Gun. Taki jak ty!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Cześć, my się chyba jeszcze nie witaliśmy więc: Witaj. :mrgreen:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Cześć, zupełnie jakbym Cię skądś znał :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek