wspinacze olimpu

Jaka jest różnica pomiędzy teraźniejszością a przyszłością i przeszłością.. Jeżeli człowiek z tego czasu przeniósł by się w czasie o 10 lat do tyłu.. nadal by był w teraźniejszości.. Załóżmy ,że cofniemy się w czasie o 10 lat.. Jednak kiedy my będziemy już po zabiegu czasoprzestrzennym nadal będziemy w swojej teraźniejszości.. Dlatego można by zmienić świat gdybyśmy mieli możliwość użycia tego zabiegu.. Pewnie zastanawiacie się jak by wyglądał człowiek który przeniósł by się 10 lat do przodu i nie byłby w swojej teraźniejszości tylko w przyszłości.. Jeżeli chcecie się dowiedzieć nie odkładajcie książki na pułkę tylko czytajcie dalej:

Miało być dobrze… Wyszło jak zwykle
Dave był zwykłym człowiekiem. Pracował w dokach.. Nie miał nic wspólnego z włoską mafią jak jego brat.. Albert. On był capo mafi o której Dave nie chciał nawet słuchać.. Pewnego razu Kiedy Dave zajmował się swoją pasją.. Grał w tenisa.. Uwielbiał to robić.. Ćwiczył bo być może kiedyś poproszą go o udział w zawodach. Takie było jego marzenie.. Kiedy akurat miał wykonać bekhend aby odbić lecącą piłkę zadzwonił telefon.. Dave wiedział ,że to jego brat ponieważ on w telefonie Daaeva miał specjalny dzwonek.. Jednak on nigdy nie dzwonił.. A przynajmniej od czasu gdy pokłócił się ze swoim bratem. Dave odebrał telefon.. Spodziewał się ,że Albert będzie chciał pożyczyć kasę.. Jednak kiedy odebrał usłyszał przeraźliwą wiadomość.. Jego brata zatrzymali.. Wiozą go na przesłuchanie ale nie może powiedzieć więcej ponieważ jak to powiedzieli gliniarze wyczerpał swój limit…. Długo nie minęło kiedy lekcja tenisa dobiegła końca.. Dave spakował telefon i … Postrzał ze strzelby rozbił okno.. Za minutę po tym do domu weszli kolesie ubrani w czarne garnitury.. Było ich 4.. Jeden z nich miał przy sobie strzelbę.. Inni byli bez broni.. Przynajmniej tak wydawało się davewoi.. Brat mafiozy schował się za kanapą.. Znaleźli go.. Jeden z gangsterów strzelił mu ze strzelby w głowę.. Chybił z dwóch metrów.. Trzech obok zaczęło się na niego rzucać i wyskakiwać z tekstem: Kurwa.. Sam co ty kurwa robisz.. Potrzebujemy go żywego idiototo !!!!.. Niedługo po tym rozpętała się bójka w której to Niejaki Sam zginął z jego własnej broni.
- Dobra wyłaź – odezwał się jeden z gangstów… Drugi bardziej poddenerwowany- Ty kur*a wyłaź bo jak cię ułupie to !!!! – trzeci mu przerwał – Potrzebujemy go żywego.. Nie stresuj się tak.. Już jednego człowieka dzisiaj zabiłeś..
Wzieli i zawineli Daveowi husteczką mordę.. Wsadzili go do bagażnika.. Dave wiedział ,że to przez brata.. Zastanawiał się tylko dlaczego jego porwali.. Dla okupu.. Dla zemsty.. Jest milion różnych wersji.. Nasz bohater miał ręcę i nogi związane starym- Jednak mocnym i wytrzymałym sznurem. Najpierw próbował zasnąć jednak to było nagłupsze co zrobił.. Potem próbował się odwiązać i uciec.. Jednak nogi i ręcę były związane tym samym sznurem który jak już wspomniałem był wytrzymały.. Siedział tak w bagażniku 24 godziny.. Bez jedzenia.. Naszczęście bagażnik nie był wodoszczelny to pił brudną wodę z deszczu.. Po 24 godzinach usłyszał strzał.. 1a po 10 minutach drugi.. Wtedy rozpętała się wojna
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.
Hej!
Powiem szczerze: zacząłem czytać to opowiadanie, bo spodziewałem się ciekawej historii na dobranoc (piszę o 11 w nocy). Pal sześć już błędy ortograficzne i interpunkcyjne, które wystarczyło przepuścić przez słownik, ale ta cała historia nie trzyma się kupy. Gość z mafii wykonuje telefon z aresztu do brata, z którym w ogóle nie utrzymuje kontaktu. Brat wraca do domu i strzelają do niego inni mafiozi? Do niewinnego człowieka? A język, którym się posługują tak mnie zniechęcił, że przestałem czytać w połowie!
Sam publikuje swoje prace na forum. Nie jest to może Sienkiewicz, ale mam parę pochlebnych recenzji, więc mogę ze spokojnym sumieniem stwierdzić, że twoja praca to dno.
Ale żeby Cię nie zniechęcać, to miły akcencik na koniec. Poćwicz trochę nad składnią, stylem, ortografią, daj do przeczytania komuś wykształconemu, a dopiero potem publikuj. Poziom twoich prac na pewno wzrośnie :)
Pozdrawiam

DOWN: Błędy są naprawdę potworne. Musisz duuużo nad tym popracować.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Up: Spoko trochę bardziej się postaram z błędami.. Ale o co chodzi z fabułą ?? Przecież skoro Alberta zaresztowała policja. Do kogo miał zadzwonić !! Gdyby zadzwonił do jakiegoś kolegi z mafi to by napewno sprawdzili..
Mafia która porwała Davea to zupełnie inna mafia [; Ale to w 2 częśći będzie
Ktoś mądry kiedyś powiedział: Człowiek który chce od życia za dużo ryzykuję wszystko jednak człowiek który chce za mało może wogóle nic nie dostać.... Po tym skonał...
Toomy A.