Wprowadzenie pieniędzy w serwisie

Jesteś za wprowadzeniem pieniędzy, loterii i sklepu na MafiaTown?
36% (10)
25% (7)
39% (11)
Liczba głosów: 28
Ponieważ są pewne wątpliwości co do wprowadzenia pieniędzy, dodaję temat z ankietą.
Jestem za wprowadzeniem tego w życie, ale ostrzeżenie za SPAM (i podobne, nie należy tu wliczać np. obrazy innych użytkowników, bo było by to bez sensu) wygasające po 90 dniach powinno skutkować zablokowaniem możliwości zdobywania funduszy.
To o czym mówi Kevin, to dobry pomysł. Tylko trzeba byłoby wprowadzić coś takiego, że system będzie rozpoznawał za co było przyznane ostrzeżenie i wtedy blokował możliwość zdobywania funduszy. Bo tak jak mówi Kevin, bez sensu blokować komuś możliwość zdobywania kasy za przewinienie inne niż spam. Jeśli da się zrobić coś takiego - jestem jak najbardziej za.
Moim zdaniem takie ulepszenie może zostać wprowadzone, ale pod jednym warunkiem: spamowanie w celu zwiększenia funduszy powinno być karane ostrzeżeniem i odjęciem pewnej kwoty od "majątku".

Apelowałbym również o to, aby pieniądze nie były naliczane od zera, ponieważ starsi userzy, którzy już się nie udzielają, a mają dużo postów np. Krystian będą mieli zero pieniędzy na koncie, mimo że dawniej byli bardzo aktywni.

Jest co prawda ryzyko, że nowi użytkownicy będą spamować, ale moim zdaniem powinno to być karane wcześniej wspomniany ostrzeżeniem.
Jestem za wprowadzeniem tego rozwiązania, kiedyś już coś podobnego na forum było i wszyscy sobie chwalili.
Obrazek
Ja również jestem za wprowadzeniem pieniędzy ;-) Tylko muszą być pewne warunki tak jak napisały osoby wyżej, czyli jak ktoś chce nabić sobie dolary poprzez spamowanie, to powinna być kara w postaci ostrzeżenia i niemożności zdobywania kolejnych funduszy, a także odjęciem pewnej kwoty.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Kevin napisał(a):
Jestem za wprowadzeniem tego w życie, ale ostrzeżenie za SPAM (i podobne, nie należy tu wliczać np. obrazy innych użytkowników, bo było by to bez sensu) wygasające po 90 dniach powinno skutkować zablokowaniem możliwości zdobywania funduszy.



Cytuje bo miałem wpisać niżej jakieś warunki a te warunki zaproponowane przez innych w pełni uzasadniają mój wybór w ankiecie.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ja bym prosił tylko o jedno wyjaśnienie: Do czego będzie służyć ta forumowa waluta?
W sumie to jestem za, jeżeli spam będzie odpowiednio nagradzany.

Blitzkrieg1410 napisał(a):
Do czego będzie służyć ta forumowa waluta?


Zapewne powstanie coś na wzór forumowej loterii, jak za dawnych czasów.
muore il bandito, la mafia vive
No, niestety ja się na aż tak dawne czasy nie załapałem :)
Czy moglibyście opisać mi forumową loterię dokładniej?
Myślę, że nie jest to odpowiedni temat, więc ew. proszę moderację/administrację o wydzielenie tego fragmentu i wrzucenie go do pasującego wątku.

Loteria to tylko jeden ze sposobów na użycie pieniędzy. Zasady są proste: chętni użytkownicy kupują losy, a w danym terminie, np. raz w tygodniu, odbywa się losowanie, które wyłania osobę zgarniającą całą pulę. Jak to bywa w życiu - jest to możliwość szybkiego zarobku, jednak wiąże się to z mniejszym bądź większym ryzykiem.

Drugim sposobem spożytkowania funduszy były niegdyś sklepy, gdzie można było kupić np. broń czy też emblematy marek samochodów (osobiście mam nadzieję, że zostanie to zamienione na konkretne modele z Mafii I/II). Wszystkie te przedmioty były widoczne pod avatarem i danymi użytkownika (panel po lewej stronie posta).
cron