WLan - Wirless

Siemanko koledzy !

Słuchajcie mam problem, od świąt roku 2009 użytkuję laptopa co prawda wciąż na kabelku bo na routera będzie trzeba poczekać bo nie chcę syfu ale posiadam wbudowaną kartę sieciową.

I tutaj pies pogrzebany, mój komputer wykrywa sieć Default (2 - 3 kreski) która jest pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń i dlatego jeżeli moi sąsiedzi są na podwórku to łączą się z tą siecią i mają normalnie internet nawet przy 2 kreskach, lecz ja nie mam tej przyjemności.... gdy chcę się połączyć z tą siecią przy stanie 2 - 3 kresek w połowie procesu wyskakuje błąd zawierający treść " Ograniczenie lub brak łączności" lecz po odświeżeniu sieć nadal ma 2 do 3 kresek.

Czy ktoś mógłby mi doradzić jak z tym problemem się uporać bądź polecić jakiegoś klienta połączeń ?

Z góry dzięki i pozdrawiam Rychu :mrgreen:
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Router by się przydał.
http://lanpolis.pl/2009/05/10/bezpieczne-wifi/
Właśnie wiem... ale na Router będzie dopiero w okolicach wakacji bo póki co mam inne ważniejsze wydatki typu ubezpieczenie OC itp...

Ale jak do siedzenia przy motorze lub na podwórku to to połączenie jest idealne, tylko sęk w tym, że nie mogę się połączyć. Kiedyś natknąłem się na taki "wspomagacz" połączeń ale nie zwróciłem na to uwagi.

Jakieś inne propozycje ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
cron