Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam wszystkich :)

Hey :) Właśnie zalogowałem się na stronce i muszę przyznać, że do tej pory nie znalazłem lepszej www traktującej o mojej ulubionej gierce :) Wiele ciekawych newsów, doskonały download, porady i wiele wiele innych. Miło jest mi dołączyć do "mafijnego" grona użytkowników :) Pozdrawiam serdecznie :)

PS: Takie pytanie do was. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy istnieje możliwość wejścia na lotnisko i tor wyścigowy w trybie Swobodna Jazda ? Szukałem informacji na forum i niestety się nie doszukałem :) Znacie jakiś sposób, a może jest jakiś mod ? Z góry dzięki za pomoc i jeszcze raz pozdrawiam :)
Witamy, witamy ;-)
Witaj na MafiaTown ;-) Mam nadzieję, że będziesz częstym gościem i będziesz równie często się udzielał :-)
Henry1991 napisał(a):
PS: Takie pytanie do was. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy istnieje możliwość wejścia na lotnisko i tor wyścigowy w trybie Swobodna Jazda ? Szukałem informacji na forum i niestety się nie doszukałem :) Znacie jakiś sposób, a może jest jakiś mod ? Z góry dzięki za pomoc i jeszcze raz pozdrawiam :)

Normalnie się nie da, ale jest modyfikacja - FreeVisit Mod 2.0.
Dzięki za miłe przywitanie :) Widać, że super atmosfera tutaj panuje :) Jeszcze taka mała prośba, możecie podać jakiś link do tego moda. Z góry THX :)

Już nie aktualne znalazłem :)
Witamy :-D
Welcome to family ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Buongiorno Siciliano.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Buongiorno :)
Pamiętaj od nas nie da się tak łatwo odejść, znajdziemy Cię wszędzie :mrgreen:

Witaj na MT. Mamy nadzieję, że będziesz się często udzielał.
Obrazek
Uff Grisha dzięki za ostrzeżenie :) Oczywiście będę się udzielał jeżeli poczuję taką potrzebę, bo po co nabijać posty nie pisząc przy tym nic konkretnego :)
Nie ucieknę od Was, z resztą historia Toma pokazała mi, że jeżeli wejdziesz w świat mafii to już się nie uwolnisz :)

Pozdrawiam !
Jasne jasne,wszystko oklepane.witaj,odwiedzaj nas często i tak do śmierci.

Hello Moto!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Człowiek zadał pytanie, a Wy bezmyślnie, z ignorancją mu piszecie: "Tak, tak... witamy, witamy" >.<

Można by chociaż odpowiedzieć, że: "nie interesuję się modami, i nie wiem skąd można ściągnąć dany mod bez poprzedzającej tego rejestracji na stronie".
Ludzie, okażcie trochę zainteresowania... ja bym się poczuł zupełnie zignorowany w tej sytuacji, na miejscu naszego nowego użytkownika >.>

No więc cóż... ja znalazłem wersję 1.0
I szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że wyszła już wersja 2.0 :o

edit: oops, nie zauważyłem dopisku w Twoim poście :O
A więc już praktycznie nie jest ważne, to co napisałem :P

tak wiem... ŻAL xd

I oczywiście witam, Henry :-)
Eee tam ja się nie poczułem zignorowany :) Super ludzie tutaj są a odpowiedź jak już sam zauważyłeś otrzymałem :) Dzięki za przywitanie :)