Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam wszystkich!

Cześć, mam na imię Adam i jestem uzależniony... nie grałem już w Mafię od miesiąca:)
(teraz powinno rozejść się głośne "Witaj Adam!" )

Tak na poważnie to imię bez zmian, mam 19 lat, będę starał się brać czynny udział w "życiu" tego forum no i mam nadzieję, że dotrzymacie mi wirtualnego towarzystwa i umilicie oczekiwanie na premierę Mafii II :)
Jestem na Waszej stronie dopiero od 2 tygodni jakoś, ale na Mafię II czekam równie długo co Wy, uwierzcie mi. No to tyle ode mnie:)
Obrazek
Witaj na forum, udzielaj się dużo i baw się dobrze. ;-)
Obrazek
Tutaj potrzeba jakiejś niestandardowej gadki. Na MT jesteś już od kilku dni, a swoimi postami i komentarzami nadrobiłeś swój 6-miesięczny pobyt ;-) Oczywiście nie zwalniaj tempa - takich ludzi nam potrzeba.
Z mojej strony również dostajesz wielkiego plusa za przemyślane posty ;-) Witaj!
No cześć.HeyoHeyo :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Witaj Adam!
Obrazek
Tak Więc witaj Adamie !
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
:P Siemasz.. ale czemu Dantes.. :P Mnie się to z Alighierim kojarzy.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Dantes wzięło się od mojej ulubionej książki "Hrabia Monte Christo" Aleksandra Dumasa. Główny bohater nazywa się w niej Edmund Dantes i jakoś jak loguję się na różnych forach, stronkach to tak już sobie od dawien dawna przyjąłem logować się nickiem Dantes, ewentualnie Dantes i jakaś liczba, np. Dantes7. Nie ma to nic wspólnego z Alighierim:)
Dzięki Wielkie za ciepłe przyjęcie:)
Obrazek
U nsa zawsze tak ciepło i przyjaźnie ;)
Witaj na MT, Dantes.
Obrazek
No witamy Cię ;-)
Obrazek
Witaj w ferajnie ;-)

Przyłączam się do moich poprzedników. Potrzeba nam takich ludzi. Obyś został z nami jak najdłużej 8-)
Mam opóźniony zapłon na przywitania, ale wypada coś napisać, no więc witam :) Nie opuszczaj nas! potrzeba takiego aktywnego forumowicza ;D
Obrazek
Obiecuję, że opuszczę Was tylko na czas przejścia Mafii II, ponieważ nie chciałbym się nadziać na spoilery tutaj na forum:) Dlatego na czas gry będę musiał się odizolować od forum:) Ale to w czerwcu dopiero jak już Mafia II wyjdzie:)
Obrazek
Witam na forum MT!
cron