Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam Wszystkich Gangsterów! :)

Witam Szanowną Administrację, Redakcję, Moderatorów i Wszystkich Użytkowników tego portalu! :-)

Więc tak.. Nazywam się Denis i mam 17 lat (Rocznie) Chodzę do szkoły Zawodowej Gastronomiczno-Hotelarskiej na zawód Kucharz :-J
Interesuję się grami komputerowymi/konsolowymi oprócz tego bardzo interesują mnie tematy związane z Czarnobylem jak i różne opuszczone miejsca. Lubie czytać ciekawostki które do życia mi się nie przydadzą takie jak: Miejskie legendy, mityczne "stwory", zjawiska paranormalne itd. itp.
Na grę z serii Mafia trafiłem przez brata, jak kiedyś przyniósł płytkę z grą od kolegi i wtedy pierwszy raz ujrzałem tą grę, byłem wtedy bajtlem hehe..
3 Czerwca 2007r. kupiłem oryginalną Mafie z cyklu "Kolekcja Klasyki" . Jeżdżąc po terenach pozamiejskich w Lost Heaven była zagrodzona droga, przez którą nie dało się przejechać, pamiętam że za bajtla mówiłem że Mafia II powstanie i będzie się rozgrywała za tym ogrodzeniem hehe :))
W końcu naszedł dzień gdzie zapowiedziano Mafie II. Oczywiście zamówiłem grę przedpremierowo. Gra doszła mi w dniu premiery, dosyć wcześnie (Około godziny 11) Grę zainstalowałem no i jak wiadomo odpaliłem. Gra mnie tak wciągnęła że w ciągu dnia doszedłem do 14 rozdziału, grałem od około 11:20 do 01:30 (Z drobnymi przerwami, ale nie były one jakieś długie hehe) Fabuła naprawdę mnie tak wciągnęła że chciałem wiedzieć co dalej, co dalej, i tak wyszło że w ciągu dnia praktycznie przeszedłem Mafie II.
Dzisiaj (1 Czerwiec 2014r.) przeszedłem szósty raz Mafie II, i przejdę ją pewnie jeszcze nie raz. (Tylko że tym razem udało mi się ją przejść na najwyższym poziomie 8-)) Za każdym razem przeżywam wszystko tak samo jak za pierwszym razem, jest to jedna z moich ulubionych gier, i zostanie nią ^_^

I to będzie na tyle :))

Więc: Witam Was Wszystkich Serdecznie!
Witamy serdecznie!
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Witaj serdecznie!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Cześć "bajtel".
muore il bandito, la mafia vive
Witamy, przeczytaj regulamin i rozgość się w naszych skromnych progach ;)
Witaj! ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witam, miło poznać. :))
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Gangsterzy również witają :)
Obrazek
Cześć ;-)
Obrazek They never fight alone...
cron