Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam was ;)

Jestem tu nowy. W mafie 1 gralem pierwszy raz pare lat temu. W wakacje pogralem sobie znowu w nia i sie wciagnalem :) Nie moge doczekac sie mafii 2, bo zapowiada sie wysmienice. Interesuje sie generalne 1 i 2 wojna swiatowa, uczestnicze w rekonstrukcjach itp. Pozdrawiam wszystkich uzyszkodnikow :)
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Witam! Pytanko do rekonstrukcji bitew - byłeś na Strefie Militarnej w Podrzeczu koło Gostynia? ;-)
Witaj, siódmy synu ;-) Baw się dobrze na MafiaTown, nawet jeśli to nie dyskoteka :-)
Buongiorno :P Zainteresowania masz w 50% jak moje :P:P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Elo Elo tu KaMaro zapier.... pełną parą :D
Obrazek
Wita Cię Grisha ze wschodniego frontu STOP trochę oberwaliśmy STOP przyślijcie posiłki STOP bo nie wytrzymamy dłużej STOP

Witaj na Mt, baw sie dobrze, przyodziej jakiegoś avatara, możesz pościć do bólu tylko z głową. ;-) :mrgreen:
Obrazek
Witam i życzę powodzenia w PBF :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Witaj, zapraszam do udzielania się :-)
muore il bandito, la mafia vive
Cześć :-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
WItam, witam :]
Obrazek
Witaj ;-)