Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam : )

Witam wszystkich szanownych użytkowników forum :). Nazywam sie Mateusz i interesuje wszelkimi grami, które mnie zainteresują xF. Ale najbardziej z tych gier cenie Mafie :). Poza graniem interesuje sie jeszcze Grafika 3D i dobrą muzyka :) i NAUKĄ :). Dobra to tyle o mnie Pozdrawiam WSZYSTKICH jeszcze raz :)
Dr.House napisał(a):
... i interesuje wszelkimi grami, które mnie zainteresują xF.


Yeah?

Dr.House napisał(a):
i NAUKĄ :)


Really?

Dr.House napisał(a):
Witam wszystkich szanownych użytkowników forum :)


Witam kolejnego użytkownika forum ;-)
muore il bandito, la mafia vive
co do nauki to odpowiem tak: " ya rly" xD, a co do gier nie chcialo mi sie wypisywac xd
Witaj na naszym forum, mamy ogromną nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. ;-)

Ustaw sobie avatar będziesz lepiej rozpoznawany. :-)
Obrazek
czy samo Dr.House, juz nie jest nad to rozpoznawalne :P ?
Dr.House napisał(a):
czy samo Dr.House, juz nie jest nad to rozpoznawalne :P ?


Ja naprzykład nie oglądam Housa, więc jeżeli chcesz być rozpoznawalnym userem a nie tylko nickiem, to zaopatrz się w avatar ;-)
muore il bandito, la mafia vive
ale mniej wiecej wiesz o kogo chodzi wiec nie widze problemu: P, ale spokojnie znajde se jakis fajny avatar i se strzele go do profilu : P
Dr.House napisał(a):
czy samo Dr.House, juz nie jest nad to rozpoznawalne :P ?


Jest rozpoznawane, ale większość z nas jest wzrokowcami i rozpoznaje użytkowników po avatarach.
Obrazek
ok, mam nadzieje ze bede rozpoznawalny przez ten avatar co teraz jest xD
witaj :-)
Powitać! ;-)
Witam :-)
Siemka!
Obrazek
Ten od fiata 70-72 :P:P Buongiorno :P:P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
cron