Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam

Jestem nowy na forum szukałem modów do mafii i znalazłem to chyba jedyna porządna strona jaką przeglądałem BOMBA!!!!Chciałbym zaproponować newsa na tej stronie znalazłem moda który pozwala wejście do budynków jest super gratuluje pomysłu ale brakuje w nim jednego ludzi siedzących pijących itp.tak naprawdę nasz bohater Tommy jest sam jak palec przydała by się także interakcja z ludźmi rozmawianie itd.. bar Salieriego jest otwarty a na miejsce Vincenza wstawiłbym kogoś innego kto by proponował broń można by było nieźle poszaleć w jeździe swobodnej to tyle z mojej strony pozdrawiam wszystkich graczy mafii proszę o rozpatrzenie newsa dajcie znać w razie jakby coś się działo Paweł ;-)
Witaj na MafiaTown, mamy nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.

A, co do moda, to przedstaw go w strefie moddingu i modyfikacji, ładnie go opisz, myslę, że jak komuś się spodoba, to go ściągnie ;-)
strefa-modyfikacji-i-moddingu-f5.html
Obrazek
pawel93124 napisał(a):
Jestem nowy na forum szukałem modów do mafii i znalazłem to chyba jedyna porządna strona jaką przeglądałem BOMBA!!!!Chciałbym zaproponować newsa na tej stronie znalazłem moda który pozwala wejście do budynków jest super gratuluje pomysłu ale brakuje w nim jednego ludzi siedzących pijących itp.tak naprawdę nasz bohater Tommy jest sam jak palec przydała by się także interakcja z ludźmi rozmawianie itd.. bar Salieriego jest otwarty a na miejsce Vincenza wstawiłbym kogoś innego kto by proponował broń można by było nieźle poszaleć w jeździe swobodnej to tyle z mojej strony pozdrawiam wszystkich graczy mafii proszę o rozpatrzenie newsa dajcie znać w razie jakby coś się działo Paweł ;-)


WOW! jakie długie zdanie :-P

a mod, o który Ci chodzi, to jak przypuszczam "City Bars mod" - mamy go już w downloadzie


Powitać! ;-)
Witam ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Elo! ;-)
Witaj Pawle na MafiaTown ;-) W qpie siła, w qpie nas nie ruszą.

PS. Nie byłem w stanie przeczytać Twojego długiego zdania jednym tchem :-(
Siemka!
Obrazek
Witaj! ;-)
Witam!
Bry! ;)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)