Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam

Słowem wstępu jestem Magda, mam 15 lat (dobra, za prawie 2 tygodnie będzie 15) i pochodzę z Częstochowy ;-) Przygodę z mafią zaczęłam kilka dni temu kiedy pożyczyłam obie części od znajomego ale chyba w szybkim tempie zaopatrzę się we własne płytki (głównie ze względu na moją tendencję do przypadkowego usuwania plików systemowych :-D ). Poza mafią uwielbiam jeszcze serię Splinter Cell i ogólnie coś mi przypadły do gustu gry Ubisoftu :mrgreen: Żeby nie było że ja tylko siedzę i gram to na pomknę że sporo czytam a moimi ulubionymi autorami są m.in Tom Clancy, Robert Ludlum i John Grisham. Jeśli chodzi o muzykę to różnie ze mną jest, przeważnie jednak słucham rock'a i wszelakich soundtrack'ów.Poza tym co wymieniłam interesuję się grafiką i historią (byle nie w wydaniu szkolnym, bo wiedzy podręcznikowej mam już po dziurki w nosie).
Tak więc witam i liczę na miłe spędzenie czasu ;-)
Druga dziewczyna w przeciągu kilku dni. Podejrzana sprawa. Ktoś dostał na święta feromony?

Cześć.
muore il bandito, la mafia vive
Witaj!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
@Mnich na innym forum (wymarłym już) jestem jedyną dziewczyną więc wiesz tu jeszcze nie jest tak źle ^^
Magda, zaczynasz mi imponować. Strzeż się, do Ciebie mam niecałe 70 km. :mrgreen:

A tak na poważnie - witaj, rozgość się i czuj się dobrze na forum.

I tak z innej beczki - byłaś może na ostatnim koncercie Kultu w Spodku?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
@Hades Za łóżkiem trzymam broń na wypadek Zombie apokalipsy więc tobie tez radzę uważać ;)
Witaj :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cześć miło cię poznać.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Siema :->
Hej :) widzę że mamy podobne upodobania muzyczne, ooo i ja też lubię historie,Przypadek? nie sądzę ^^