Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam:)

Jestem tu całkowicie nowy aczkolwiek w Mafie gram już długo i troszkę o tej grze wiem:)
Jestem z Katowic teraz idę do LO mundurowego na strażaka. interesuje się piłką nożną i kibicuje dwom klubom: Manchester United i Ruch Chorzów. Poza tym lubię muzyke głównie słucham techno, HardStyle(wiem że to odmóżdżająca muzyka i wielu jej nie cierpi przepraszam;) ) Trochę metalu(głównie Rammstein i Sabaton) i trochę starego polskiego Rapu(głównie DKA i 52 dębiec).
Trochę interesuje się różnymi sztukami walki (trenuje Kick Boxing) a poza tym jeszcze lubię historie geografie i zoologie. Poza tym lubie dobre filmy. interesuje sie filmami o różnych potworach i Sci-fi. Moje ulubione filmy to Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Jestem Legendą, Hooligans, Football Factory i V jak Vendetta.
A w Mafii rozkochałem się jak mój brat przyniósł kiedyś wersje piracką i tak żeśmy w to zaczeli grać:) na początku najbardziej wkurzałem się na wyścigu i to był właśnie moment na którym staneliśmy. W końcu wyścig przeszedł mi mój kolega który uwielbia wyścigowe gry. Potem na długi czas staliśmy na misji szczęściarz-port. to była dla nas najgorsza i najbardziej znienawidzona misja (zawsze nas te Mendy ze Springfieldami zabijały;p ). Aż w końcu udało mi sie wszystkich pozabijać i dalej nie wiedziałem co miałem zrobić. Musiałem wyłączyć gre i sprawdzić co trzeba dalej zrobić żeby sie do niego dostać i męczyć się jeszcze raz z tą misją. Aktualnie to jest jednak jedna z moich ulubionych misji:). A potem nadszedł czas kiedy kupiłem orginał i na tym orginale śmigam do dzisiaj. I właśnie dzięki Mafii Zacząłem interesować sie Prawdziwą Mafią do Lat 40-tych. Późniejsza mafia to jednak dla mnie nie to samo co w tamtych czasach. I według mnie Mafia to jedna z niewielu gier z których można sie czegoś wartościowego nauczyć(zawsze prawie płacze na ostatnim filmiku).
Pozdrowienia:)
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Siema, bardzo fajnie opisales swoje zainteresowania oraz historie z mafia ;) Licze, ze zostaniesz u nas na dluzej ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A dziękuje:) Zawsze staram sie jak najlepiej pisać. A nawet nie planowałem takiego długiego przywitania:) I też postaram sie zostać jak najdłużej.
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja
Witaj na forum!
Cześć , dokładnie mafia jest interesująca do lat 40-tych ... potem to już nie to samo .. ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Witaj Bocianie. Mam nadzieję, że nie odlecisz na zimę do ciepłych krajów, tylko zostaniesz tutaj z nami ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Witaj, czuj się jak u siebie w domu:)
"Lepiej umrzeć młodo, ale z kupą kasy w kieszeni. " ~ Thomas Angelo
Cześć ;-)
Obrazek They never fight alone...
Witam. Rozgość się, udzielaj się na forum i SB, tylko nie przesadzaj :)
Heja!

Polski-Bocian napisał(a):
Jestem z Katowic
Ja też :D Z Giszowca.
Polski-Bocian napisał(a):
kibicuje dwom klubom: Manchester United i Ruch Chorzów.
Mam nadzieję, że nie będzie problemów :-F
Polski-Bocian napisał(a):
52 dębiec
Ich bin Hans! Przypomniała mi się podstawówka.
Polski-Bocian napisał(a):
lubię historie geografie i zoologie.
Ile nas łączy... :k

Reszta posta też wygląda jakbym się w lustrze oglądał... Będzie o czym gadać.

PS: Skąd dokładnie jesteś (nie musisz pisać ulicy, of course :mrgreen:)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ja też z Giszowca:D
Ul.sputników zielony domek zaraz koło bloku:D
Jak mawia Liroy – sztuką jest żyć
A prawdziwym arcydziełem – żyć i nie zejść na psy
To mądra myśl, bardzo mądre słowa
Niech każdy z nas je w pamięci zachowa
Pomyśl o tym, nim pociągniesz za spust

Karramba - A gdzie była policja