Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam

Aaa co tam. Też sobie ponabijam postów w tym dziale :D
Witam i o zdrowie pytam ^^
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
kurka ja też chce ... witaj ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ahojky Damianie!
Ja się tak nie przywitałem jak inni, bo nigdy nie pamiętałem hasła, albo nie chciało mi się logowac. Ale codziennie wchodzę na MT i czytam. Pisac też mi się nie zbytnio nie chce, ale czasami z nudów coś napisze. Teraz jestem na chorobowym więc mi się nudzi to pomyślałem, że poklikam na MT.
Mam nadziję, że to nic złego, że tylko czytałem i nie uczestniczyłem w pogaduchach.
Pozdro dla wszystkich!
Cześć Panie Damianie!
Witaj na pokładzie MT :-P
Obrazek
Hey i baw się dobrze ;-)
Tajemnicza- jesteś moim idolem - 80% Twoich postów jest w tym dziale. Dobrze że ma kto witać :)

Fajnie ze komentujesz takie rzeczy, ale jak chcesz coś zgłosić to jest opcja "Zgłoś Post" a nie nabijasz posty. Mam Cię na oku ostatnio, więc się pilnuj //dosia92

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
Tajemnicza- jesteś moim idolem - 80% Twoich postów jest w tym dziale. Dobrze że ma kto witać :)

Fajnie ze komentujesz takie rzeczy, ale jak chcesz coś zgłosić to jest opcja "Zgłoś Post" a nie nabijasz posty. Mam Cię na oku ostatnio, więc się pilnuj //dosia92


śmiechu warte jest cały ten dział , po 10 osób pisze "witaj" "cześć"... i po co to? ma ktoś coś do powiedzenia to niech pyta nowego a nie pisze bzdedy by mieć stopień albo ilość postów przy nicku. A pilnować się nie mam zamiaru :-P

Fajnie ale po EDICIE zarobiłeś warna koleś za double post + cytowanie posta wyżej//dosia92

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I