Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam!

Witam jeszcze raz! Skoro mam Wam sie przedstawić i napisać coś o sobie to już...:
A więc nazywam się Tomasz i mam 20 :-D mieszkam w miejscowości Cigacice (zwanej Czikago) która znajduje się 15km na północny zachód od Zielonej Góry. Pochodzę natomiast z miasta Żagań :-P Do szkoły już nie chodze :mrgreen: skończyłem rok temu zawodówke w Zielonej Górze o profilu mechanik pojazdów samochodowych. Teraz aktualnie pracuję w przedsiębiorstwie budowlanym PeBeRol w Sulechowie i mam umowe na jesio prawie 3 lata :-> na stanowisku Operator koparko-ładowarki. Praca mnie sie bardzo podoba gdyż łączy sie z nią mój bzik na punkcie maszyn budowlanych oraz rolniczych (z tymi też mam do czynienia bo również zdarza mi sie pracować na ciągniku MTZ Pronar 82A). Z moich zainteresowań muszę wyróżnić tą motoryzacje ale bardziej tą starszą... od zarania dziejów po lata 2000... wzwyż już mnie nie interesuje zbytnio ;-) przy czym wiadomo że muszę lubieć majsterkowanie przy tego typu urządzeniach :-P aktualnie dla pół jaj kupiłem sobie fiata 126 więc jest przy czym grzebać :-D tak poza tym to lubię obejrzeć czasem jakiś dobry film (te o mafijnych rodzinach itp są boskie) oraz lubie spotykać sie z fajnymi koleżankami 8-) na forum zarejestrowałem się dlatego że uwielbiam grę Mafia a te forum wydaje mi się najlepsze z tych istniejących... hmm no i to chyba tyle... ahh dodam jesio że bardzo ubolewam nad faktem że mój komputer jest już na tyle słaby że nie uciągnie Mafii 2 co też jest powodem braku mojego zainteresowania tą nową odsłoną... bo nawet nie patrze co i jak w tej grze bo zaraz pójde obrabować jakiegoś cwaniaczka albo bank i kupie nowego kompa i zamówie drugą część :mrgreen: . Ale za to na bieżąco regularnie grywam w jedynke ;-)
Witaj i rozgość się na MafiaTown, młody wilku! :-) ;-)
Obrazek
Powitanie obszerne, trochę już o tobie wiemy :) Witaj i zostań dłużej :-)
No, ładnie się rozpisałeś ;-) Witamy wśród nas, jeśli wolno mi się tak wyrazić ;-)
Obrazek
Witaj ;-)
Ja nie będę taka wylewna :-) Po prostu witaj.
Obrazek
Witaj na MT. Miłego pobytu.
Hey i życze dużo postów!
Fan of Tommy Gun :D
Siemaneczko ;-) Zostań na dłużej :-D
Obrazek
Witaj na MT. :mrgreen:
No siema. Co do operatora koparki-ładowarki przypomina mi się znany gangster Waszka G :lol: Oczywiście żartuje.
Obrazek
Cześć ;-)
Heya.Witam na MT.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witaj i nam tu nie fikaj ;-)
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Elo ;)
Obrazek
cron