Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam ;)

(Spóźnione) Witam... Jestem użytkownikiem MT od 1 czerwca (wiem...myślicie sobie, pewnie - " 1,5 miesiąca i teraz się przedstawia") Przepraszam za zwłokę ;P Mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe.

Coś o mnie... Mam na imię Adrian, posiadam 16 lat. Mafia, to bardzo bliska mi gra i między innymi dlatego zarejestrowałem się u Was. Trafiłem tutaj sposobem większości użytkowników, czyli poszukiwałem dobrej strony o Mafii, składającej się z solidnej ekipy i fajnego grona użytkowników. I... Udało się ;)

Tak więc jeszcze raz, już oficjalnie WITAM :-D

@Kevin Chciałem, żeby brzmiało tak niekonwencjonalnie :mrgreen:
Obrazek
Jurass napisał(a):
posiadam 16 lat.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Prostackie "mam" już brzmi lepiej ;-) W każdym bądź razie - witaj i baw się dobrze ;-)
Jurass napisał(a):
posiadam 16 lat

Ja trzymam wiek w piwnicy na przykład 8-)

Witam i o Kaszarzynę pytam.
Maf napisał(a):
Witam i o Kaszarzynę pytam.

Jakie to słodkie, użyto mnie do rymowanki ^^ Ta "Kasza" chyba się Wam nie znudzi.

Cześć, Adrian =)
Obrazek
Siemanko :-)
Witaj ponownie i zostań z nami dłuuugo, bo równy z Ciebie chłop ;-)
muore il bandito, la mafia vive
WItam, no.
Obrazek
Heh kolejny Adrian,nie będe sam,Witaj.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Witaj,
Andre, a ja to co? :D
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
Witaj i udzielaj się dużo! ;-)


Czapel po prostu
mnie ten tekst Gmocha :)
Obrazek
Witam ;-) :-P
Obrazek
Cześć Jurass ;-)

Jurass napisał(a):
posiadam 16 lat


Posiadasz? W słoiku? :mrgreen: Kevo ma racje, lepsze prostackie "mam" niż kiepskie "posiadam". :-)
Witaj :)
Obrazek
O temat dla mnie więc skorzystam z okazji i... witam wszystkich. Zarejestrowałem się te kilka mies. temu, ale zacząłem udzielać się od niedawna.
Elo ;)

@up załóż sobie oddzielny temat
Obrazek