Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam serdecznie - maficzka

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie ;-)

Dołączyłam dzisiaj do społeczności Mafiatown, bo mam nadzieję, że znajdę tu wspaniałych ludzi, z którymi będę mogła podyskutować sobie i powymieniać się przeżyciami oraz doświadczeniami z tej jakże cudownej gry! :-D

Jeszcze raz serdecznie was witam i proszę o przyjęcie do szacownego grona miłośników Mafii :lol:
Cześć! Oczywiście, że znajdziesz! Powiedz coś więcej o sobie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Witaj.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witaj.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Cóż, jeśli chodzi o mnie, mam prawie 15 lat (oczywiście jestem dziewczyną :-P ) gram w Mafię właściwie od dziecka :-D , znam ją prawie na pamięć. W Mafię II gram od ok. 1 roku, jestem na misji w więzieniu. Nie wiem dokładnie, czy mam powiedzieć coś prywatnego czy związanego z Mafią :-D .

Mafia jest moją najbardziej ulubioną grą i bardzo często do niej wracam, chodź poza nią mam szerokie zainteresowania, jeśli chodzi o gry ;-) .
Bardzo ją cenię za klimat, fabułę (trzymającą w napięciu nawet grając 15. raz), postacie (bardzo wyraźne, charakterystyczne), grafikę (wiele osób nie gra w Mafię lub przestaje, bo uważa grafikę za przestarzałą, jednak dla mnie jest ona idealna i nie zamieniłabym ją na żadną inną, tym bardziej na superrealistyczną), muzykę (KOCHAM muzykę w Mafii, mam ją nawet na MP4 i słucham regularnie).

Dzięki Mafii zainteresowałam się bardziej mafią, jej zasadami. Moim nierealnym marzeniem jest (oczywiście wpływ ma na to Mafia :-) ) zobaczyć, jak się żyło w Ameryce chyba w latach 30., coś około, XX wieku, kiedy działa się akcja Mafii.

Myślę, że to najistotniejsze fakty o mnie, jakby coś, proszę pytać :).
Hades napisał(a):
Powiedz coś więcej o sobie.

maficzka napisał(a):
Nie wiem dokładnie, czy mam powiedzieć coś prywatnego czy związanego z Mafią :-D .


No to teraz zdecyduj a ja popatrzę. Anyway, siema.

P.S. Mamy już Mafa i maficzkę. Swoją drogą, ciekawe czy Maf ma ficzkę?
muore il bandito, la mafia vive
Witam nową koleżankę.

Mnich napisał(a):
ciekawe czy Maf ma ficzkę?

Jestem zbulwersowany.
cron