Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witam!Im new.

Trochę długo zwlekałeś z przywitaniem się. No, ale... lepiej późno niż wcale. Widzę, że zarobiłeś już jedno ostrzeżenie, przeczytaj z kilka razy regulamin aż go zrozumiesz - tak dla bezpieczeństwa ;-) Witaj na MafiaTown.
Sorry za OT:Tommy chętnie o tym porozmawiam.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Witaj
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Cześć Capalotti! ;-)

Mnich napisał(a):
Capalotti napisał(a):
mam 11 lat


A wiesz że Mafia to nie gra dla dzieci?


Wisz co, Mnichu? Myślę, że Ty też nie masz jeszcze 18 lat. (15, dobrze pamiętam?). A grasz. I jak znam życie nigdy nie trzymałeś się takich zakazów.
Mam rozumieć, że w wieku 10 lat nie oglądałeś filmów z 12 w trójkąciku? Strzelam, że każdy z nas gra lub grał w gry i oglądał filmy dozwolone od wyższego wieku niż jego. Przyznam się - sam tak robiłem.

Andre, ja również chętnie podyskutuję o tym. A co tam :mrgreen:

I sorry za OT...
Rnaki napisał(a):
15, dobrze pamiętam?


Nie, nie dobrze...
W takim razie mam nadzieję, że Tommy objaśni wam kilka spraw.
muore il bandito, la mafia vive
A więc ile masz lat? To po pierwsze. Po wtóre! A w sumie to już nic...
My tylko napisaliśmy swoje zdanie i zaproponowaliśmy rozmowę na ten temat. Czemu? Bo - krótko mówiąc - przesadziłeś. Nie chcę, aby to przerodziło się w kłótnię. Nie lubię się z Tobą kłócić. I nie chcę. Ale zwracanie uwagi na szczegóły nie jest fajne. Przecież sam kiedyś miałeś 11 lat! I niby taki super dzieciak byłeś? Oglądałeś filmy z zielonym kółkiem i 7 w trójkącie? A może jeszcze grałeś w gry typu "złap bałwana, bo ucieka" (przykład), aby tylko nie złamać przepisu? Na pewno kupowałeś sobie gry od np.... 16 lat? I oglądałeś - strzelam - W11 od 12? Jeśli nie - nikt Ci tu nie uwierzy.
A co na ten temat sądzi TommyTheGun i Andre? W sumie to oni zaczęli, ja się dołączyłem.

Żeby nie robić OT - co u Ciebie słychać, Capalotti? :mrgreen:
Zamykam, wiadomo dlaczego.