Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witajcie!

Hej!
Jestem Jarek,
Mafia tCoLH jest jedyną grą, którą dogłębnie interesowałem się kiedy chodziłem do gimnazjum, potem technikum ... a teraz? Pora do Niej powrócić po wielu latach przerwy!
Od dobrych kilku tygodni zagorzale śledziłem serwisy aukcyjne w poszukiwaniu oryginalnej Mafii, sam nie wiedziałem czego szukam ... aż znalazłem to w ubiegłym tygodniu zupełnie przez przypadek! :D
Oryginalny box Mafii edycji kolekcjonerskiej wraz z mapą, płytą jazz i oryginalnym opakowaniem ... za 99zł
Ostatnimi czasy zakupiłem też osobno oryginalną instrukcję do gry gdyż znalazłem na olx mafie w czarnym pudełeczku bez instrukcji jednak sprzedawca mnie oszukał odnośnie wysyłki i zostałem z samą instrukcją :(
Pobrałem dziś wszystkie polecane przez was modyfikacje gry aby jeszcze bardziej poczuć klimat gry, wspomnienia i świat lat 30 :)

Pozdrawiam gorąco!
Witamy, rozgość się, i czuj jak u siebie w domu :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witamy w Mafiatown.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Witaj na pokładzie.
Witam, rozgość się, przeczytaj regulamin i bądź aktywny w dobrym tego słowa znaczeniu. :mrgreen:
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Welcome in the family!
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Czołem :)
Cześć.
muore il bandito, la mafia vive
SIEMA! :-D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Cześć miło poznać :)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Witamy nowego ! :)
___________________________________
Oni patrzą, na kolejny
Nowy krok nasz chcą, by był chwiejny
My stawiamy z pasją, ten następny
Dlatego krok nasz nie jest chwiejny...
cron