Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witajcie!

Witajcie!Na początku powiem coś o sobie,nazywam się:Majewski,to przez to mam ksywę:"Majew".Lubię grać w piłkę nożną, a mój ulubiony klub to chelsea London.Forum czytam od jakiegoś pół roku i dopiero teraz się zarejestrowałem.Nick pochodzi od zespołu"Nocturnal" który bardzo polecam.Lubię oglądać filmy w kinie(np:ostatnio byłem na premierze filmu"The Expendables 2"), mój ulubiony film to Pulp Fiction.Mam PS3 od 3 lat.Mafię TCOLH mam 2003 roku.Mafie 2 uważam za niewypał.Nigdy nie bawiłem się w mody ani w freeride.Regulamin przeczytałem od razu po zarejestrowaniu.Teraz nie mam gry Mafia na komputerze,wszystkie sprzedałem parę lat temu, teraz gry kupuję tylko na PS3.Teraz gram w grę Max Payne 3.Nigdy nie zrozumiem takich vlogerów jak:ROJOV13, CTSG i inni,jedyny vloger jakiego lubię oglądać to RockAlone2k, bo nie biega z tarczą czyli nie pajacuje.Nigdy nie grałem w Minecraft i nie mam zamiaru.To chyba tyle.
Witam Cię na MafiaTown. Czuj się swobodnie, udzielaj się na forum, pisz składnie i z sensem, a zapewne szybko zyskasz sympatię użytkowników :-)
W imieniu całej ekipy MafiaTown witam Cię na forum - zapoznaj się z regulaminem i udzielaj się często w tematach i na shoutboxie, a będziesz żył tutaj długo i szczęśliwie :D
Witaj! Miło poznać nowego użytkownika forum :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Witaj u nas! Szanuj innych i baw się dobrze.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Cześć ;-)
Obrazek They never fight alone...
Cześć :-D
Witaj na MafiaTown!
Witaj ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Witaj.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witaj!
Bardzo dziękuje za ciepłe przyjęcie.