Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Witajcie Ponownie! Wracam do rodziny!

Po ponad roku ukrywania się przed konkurencyjną rodziną, myślę, że mogę już śmiało wracać do budowania naszej społeczności :)

Od czasu zamieszczenia ostatniego postu wiele się zmieniło w moim życiu. Nie inaczej wpływ czasu widać już po na naszym forum, którego to elementy interfejsu również uległy znaczącym zmianom.

Witam się z wami ponownie, głównie za sprawą osobistego odczucia, iż dzisiaj uważam siebie za osobę z grubsza inną, niż mieliście okazję poznać wcześniej.
Poglądy, przekonania oraz najcenniejsze wartości to elementy chwiejne, zwłaszcza gdy człowiek ma naście lat...
Doświadczenia, zwłaszcza te najbardziej bolesne robią swoje. Tak w skrócie mogę ten bajkał podsumować.

W chwili obecnej mam niespełna 19 lat. Zamiłowanie do gier znacząco opadło pod pryzmatem obowiązków, które na mnie ciążą każdego dnia, głównie za sprawą pracy. Jednak już sam widok pudełka pierwszej Mafii, dumnie zdobiącego honorowe miejsce na mojej półce, zawsze będzie powodował u mnie szybsze bicie serca :) Sentyment to wartość akurat niezmienna przez całe życie.

A jak już wracać to z przytupem! Mam nadzieję, że razem ze mną społeczność forum również odżyje, by do czasu premiery najnowszej odsłony serii wycisnąć jeszcze więcej ze świata, który nas fascynuje!

A presto! :)
No hej.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Witaj, witaj! :) Ja tu "oficjalnie" jestem od niedawna, ale cieszę się, że ktoś wrócił. Im nas więcej tym lepiej, bo cicho tu trochę :) Każdy nowy miłośnik tematu jest tu potrzebny, szczególnie taki, który rozrusza towarzystwo na forum. Choć mam nadzieję, że jak nie teraz, to chociaż po premierze M3 zrobi się tu gwarno :)
Loutino napisał(a):
Każdy nowy miłośnik tematu jest tu potrzebny, szczególnie taki, który rozrusza towarzystwo na forum.

No tak, przecież nikt nie pisze :))

Witaj z powrotem, Bolt :)
Obrazek
No tak, przecież nikt nie pisze

No prawie nikt. Z wyjątkiem SB. Tam to się czasami dzieje. Ale i tak najważniejsze są tematy. No ale wiem, że mało tu "ruchu", bo jeszcze dość daleko do gry. Liczę na wrzesień, październik i listopad. No i teraz na czerwiec, bo na E3 ma pojawić się coś nowego.
Witaj z powrotem, dobrze Cię znowu widzieć! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No cześć Bolt. Miło Cię widzieć! :D
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi


Witam ponownie. Dawno tu ciebie nie było...
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
cron