Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Wita Was wszystkich, Jeferiaz

Witam Was bardzo serdecznie. Nazywam się Mateusz, mam 14 wiosen i uczęszczam do gimnazjum. Mieszkam w Bielsku-Białej, interesuje się historią, militariami i polityką. W Mafię gram już bardzo długo, można powiedzieć, że jestem weteranem. Zbieram właśnie pieniądze (mam już sporą sumkę) na nowy komputer, który nie tylko "uciągnie" mi Mafię II ;) ale też sprawi, że nie będzie mi ona chodzić, lecz latać.

Czytam to forum od 3 - 4 może 5 tygodni, ale dopiero teraz znalazłem czas na założenie sobie tutaj konta. Zapoznałem się z regulaminem i uprzejmie oświadczam iż będę go przestrzegać ;)

Od dłuższego czasu stacjonuje na tym forum : http://www.mountblade.info/ - Znajdziecie tu wszystko co związane jest z grą Mount and Blade.

Mafia to jedna z najwspanialszych gier w jakie przyszło mi grać, nie ukrywam, że jestem podczas piątego przechodzenia jej.


Mam nadzieję, że pozostanę z Wami tutaj długo :)
Pozdrawiam

Jef
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Witaj. Rozsiądź się wygodnie...może się czegoś napijesz ? ;-)
Hej ;d
Życzę Ci miłego "forumowania" i pamiętaj, że stąd tak łatwo nie odejdziesz. Ale o ile pamiętam to Grisha jest od straszenia nowych userów ;D

PS. Tomasz zdaje się że masz konkurenta w pisaniu zajedługich postów ;p
Obrazek
Siemano
Też dopiero dzisiaj założyłem tu konto, tak jak ty jestem nowy :-D hehe
Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko - Albert Einstein
Witam!
Witaj na forum.
muore il bandito, la mafia vive
Jak zawsze miłe powitania. Ja też ściągnę mój mokry kapelusz z pustego łba.

Witam :)
Obrazek
Buongiorno.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Co ja mogę napisać... witaj na MafiaTown! ;-) Udzielaj się często.
Rutyna,rutyna:Cześć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ