Windows 8, polecacie?

Witam, chciałem się was zapytać jakie są różnice pomiędzy Windows 7 Ultimate, a Windows 8 ?
Czy opłaca się go kupić w premierze ?
To nasz wielki informatyk nie wie ? :D

Sorry, takie numery tu nie przejdą. Offtopic offtopikiem, ale ten post jest zwyczajnie przesiąknięty jadem. Konflikt był rozwiązany, próby wszczęcia nowych kłótni i to do tego w temacie są z miejsca karane ostrzeżeniem. Wszelkie prowokacje takie jak ta będą piętnowane. Ostrzeżenie +1. Rzekłem. - niv
Obrazek
Według mnie, Windowsa w ogóle się nie opłaca kupować. Jak go od kogoś dostaniesz, to spoko.
Zassałem jakiś czas temu Developer Preview Windows 8 - to wersja dla deweloperów ale jakoś interfejs mi nie przypadł do gustu, bowiem wszystko kręciło się wokół modrego ekranu z różnymi przyciskami. W porównaniu z 7, to 8 ma strasznie skomplikowaną obsługę. Nie ma co się napalać na 8, bo jest nowy. Lepiej przeczekać aż stanieje, aż miną problemy wieku dziecięcego ponieważ 7 jest całkiem całkiem. No ale to już twoja decyzja będzie.
Obrazek
Popieram przedmówcę...
Lepiej poczekać a i tak pewnie wyjdzie że windows 8 to kolejny, coraz lepiej wieszający się system :-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
A według mnie Windows 8 jest bardzo fajny. Wydajność też mnie nie zawiodła bo testowałem u kumpla na laptopie. Okienka bardzo ciekawie wyglądają. No i możliwość widoku klasycznego jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jedynym minusem może być to że system trochę tak jakoś :smartphonowo wygląda" :-D Nie umiem dokładnie tego określić no może te okienka są taką innowacją. Jednym słowem: Polecam i sam będę planował przesiadkę na Win 8 nie dlatego że jest nowy tylko dlatego że przypadał mi do gustu.


Off.

Popieram niv. Takie rzeczy powinny być od razu karane. Nikt nie nie powinien prześladować użytkowników z powodu jego przeszłości. Dziękuje za wysłuchanie i przepraszam za off.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
cron