Windows 7 - Partycja 100MB

Mam takie pytanie dla osób bardziej zżytych z komputerem ;)
Posiadam Windows 7 Home Premium. Przy instalacji na świeżym dysku pojawiła się partycja 100mb.
Chce się jej jakoś pozbyć bo posiadam partycje podstawowe C: na system D: na osobiste "bzdety" Recovery: i tą oflagowaną jako SYSTEM która ma 100MB. Piątej się już nie da zrobić a potrzebuje ja zrobić dla linuxa. I tu tkwi problem. Jedni na necie piszą że to partycja przeznaczona dla BitLockera, inni że służy do rozruchu systemu. Nie wiem co mam myśleć :P Od razu napiszę że poprzez "Zarządzanie dyskami" w windzie nie da się jej usunąć. Więc czemuś służy :P Oczywiście jak będę wiedział czy nic się z w7 nie stanie, to usunę ją poprzez gparted na livecd.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jeżelibyś czytał dokładnie przy instalacji systemu o co chodzi to byś wiedział :P Ale odpowiem System tworzy tą partycję jako dysk awaryjny, czy jakoś tak to jest jego partycja i nie ma potrzeby usuwania. :))
Jak byś czytał mój post ze zrozumieniem to byś wiedział że jest potrzebą usunięcie go :P
Dodam jeszcze że gdy przy instalacji już ktoś posiada jakąś partycje to mu się ten dysk nie tworzy.
A ja formata jeszcze raz robić nie chce :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
cron