Wieszający sie system na laptopie

Witam. Od kiedy mam laptopa bardzo często wiesza mi sie windows (zwłaszcza podczas korzystania z neta) tak,że obraz nieruchomieje,klawisze nie działają a kursor stoi. Zawsze kończy się to restartem. Raz cały dzień chodzi jak złoto, a na drugi już sie często zawiesza. Już mnie to wkur#$@,zwłaszcza jak robi mi zawiechę podczas ściągania.

Formata robiłem zaraz na początku, mam zainstalowany CCleaner ale to nie pomaga. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc

Mój laptop:
FSC AMILO A7620
-procesor AMD Athlon XP-M 2600+
- Pamięć komputera to 256 MB (DDR)
- Dysk twardy 40 GB
-Za grafikę odpowiada ATI Mobility RADEON 9000 z 64 MB pamięci wideo


P.S. Np. wczoraj za cholere nie mogłem ściągnąć filmu bo za każdym razem jak pobierało to po ok.20-30 min. była zawiecha.A raz wyskoczył niebieski ekran z jakimiś opcjami (nie pamietam jakimi)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Jaki to Windows? Bo nawet XP to za dużo na takiego antyka.
Nie no Quatrox, bez przesadyzmu :|K .. Osobiście znam gości którzy mają gorszy sprzęt z xp i takich problemów nie mają... A poza tym nawet na obudowie laptopa jest naklejka "Designed for Windows XP" Chyba zrobie znów formata bo mnie szlag trafi :evil:
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Znam więcej przypadków w których winą był RAM. 256 mb to za mało dla XP.

Sprawdź dysk w poszukiwaniu bad sectorów. Np. HD TUne.
Oki sprawdze to. Bede pisał jak coś :-J
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron