Wielki zbiór sekretów i ciekawostek w formie filmów

Witam! W nowym temacie (założyłem go gdyż niestety żaden inny jakoś nie odpowiadał do tego co chcę tu napisać) i już na samym początku chciałbym baaaaaaaaaaaaaaaaardzo podziękować wszelkim użytkownikom tego forum za przeróżne sekrety i ciekawostki ze świata Mafii 1. Przekopałem od A-Z wasze wypowiedzi i przez parę miesięcy starałem się je przelać w formę filmową:) Różnie mi to wychodziło ale uważam, że ogólnie zamierzony efekt jest całkiem całkiem:) Aktualnie posiadam nagranych 21 odcinków serii Mafia - Sekrety i Ciekawostki ale oczywiście to nie koniec. Posiadam materiałów jeszcze na jakieś 5-6 odcinków, ale nadal wiem, że to na pewno jeszcze nie wszystko co ma nam do zaoferowania ta cudowna gra. Tak więc Drodzy Forumowicze zwracam się do was z prośbą o zapoznanie się z moimi nagraniami i pisanie w tym temacie jaki i również w prywatnych wiadomościach na YT o elementach, które pominąłem a jak najbardziej nadawały się do opisania i oczywiście nagrania.
Marzy mi się zebranie największego na świecie źródła informacji właśnie o naszej kochanej Mafiji :) Z góry dzięki za wszelką pomoc AT777

Link do playlisty filmów poniżej:

[youtube] http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... bnws64RwLQ [/youtube]

Usuwam capsa z tytułu tematu, wcale nie trzeba pisać wielkimi literami by wszyscy zobaczyli twój temat - niv
Zalecam dodać filmy w tagu [spoiler], i [youtube] będzie można obejrzeć, bez wchodzenia w playliste ;-)
Dodatkowo jakiś czas temu napisałem ci na PW, o ciekawostce, na którą sam wpadłem, dot. wysiadania z samochodu, bez gaszenia silnika :-P
Wysiadanie z samochodu bez gaszenia silnika to powszechnie znany trik.

Do autora wątku: nagraj człowieka-psa :D
DonMateo07PL ----> Ciekawostka jest już od paru dni nagrana, jednak czeka aby ją wrzucić do paczki z filmikami nadesłanymi od widzów:)

Hades ----> Dog-Man (człowiek-pies) został nagrany na początku drugiego odcinka.


I prośba do wszystkich: Zapoznajcie się proszę najpierw ze wszystkimi odcinkami, gdyż jakieś 95% ciekawostek poruszanych na tym forum została już nagrana, tak więc liczę na pomoc w uzyskaniu już naprawdę unikalnych ciekawostek bądź sekretów:)
Bardzo fajne te Ciekawostki :) Dużo gram w Mafie TCOLH lecz dużo z tych rzeczy nie Wiedziałem ale może być to spowodowane tym że raczej skupiłem uwagę na Kampanii.
cron