Wielka pustka czyli prośba o pomoc ;)

Witam!

Oto dziś nastał taki dzień że naprawdę "nie mam w co grać" pomimo tylu tytułów na mojej półce. I tu proszę o radę. Jakie gry mi polecicie na :

Pentium 4 3GHz
2 gb RAM
ATI HD 4650 1gb

Mafia 2 i Mafia już trochę mi się znudziły, COD cała seria MW została niedawno ukończona.

Czekam na odpowiedź bo dużo wolnego czasu a nie wiadomo w co by pograć \:/
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Pograj sobie w Tetrisa, Pasjansa, Sapera, Mahjong titans albo Chess Titans. Albo przeproś się z grami które masz na półce. Naprawdę nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewałeś...

Obrazek
XtravaganZa a i tu cie zgaszę w kościele już byłem :-P Nie generalnie chodziło mi o odświeżenie pamięci co do troszkę starszych tytułów, lub nowszych które udźwignąłby mój komputerek :->
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Skoro masz dużo wolnego czasu, to polecam Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata - będziesz grał w to cztery lata zanim ukończysz :D Survival horror na podstawie knig Lovercrafta. Niezwykle przerażająca i pójdzie na twoim kompie.

Może Silent Hill 2 albo Gothica jakiegoś? Nie wiem co masz, to strzelam tytułami. Jakiś Command & Conquer czy Return to the castle Wolfenstein?

A jak już nie masz czym, to pobaw się swoim małym :-F
Obrazek
Ja Ci polecam warcaby, szachy, czy bierki. Doskonała zabawa na długie wieczory w rodzinnym gronie.
Tak jak X polecam Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata, najpierw tylko zobacz czy będzie ci odpowiadał taki mocno mroczny klimat. Gra potrafi przerazić. (Na początku pobytu w Innsmouth polecam zaglądanie do okien piwnicznych...).

Jeżeli chodzi o sandboksy to Just Cause 2 nie ma sobie równych w kwestii opadu szczęki. Gra choć dość nowa, to nie potrzebuje smoka do grania. Z sandboksów jeszcze The Saboteur, GTA w czasie II wojny światowej, mi podpasowała idealnie, parkour po Paryskich dachach daję niezłą frajdę.
Obrazek
Half-Life 2. Klasyk, godna kontynuacja potrafiącej przestraszyć jedyneczki. Świetna fizyka, grafika, fabuła, no i gra ta jest bardzo długa. Polecam ci bardzo gorąco, jeśli jeszcze się z nią nie zapoznałeś.
XtravaganZa napisał(a):
A tak w ogóle, to niedziela jest - won do kościoła a nie na kompie grasz! :-F


Napisał ateista... :-P

Jeśli chodzi o gry to polecam Stranglehold - jedna z najlepszych gier akcji i dosyć realna, ale brutalność jest trochę wysoka, więc jak ci takie coś nie odpowiada, to sobie odpuść i wybierz się na miły, słoneczny, wiosenny spacer ;-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Jako fan RTS'ów polecam "Age of Empires III". Wciągająca fabuła, doskonały klimat kolonialnej Ameryki, fenomenalna mimo swoich lat grafika oraz niezwykle dopracowany świat. Polecam również grę sieciową przez ESO oraz doskonałe dodatki do gry czyli "The Warchiefs" i "The Asian Dynasties".
Pograj sobie w gierki na emulatorze SNES- potrafią cholernie wciągnąć nawet dziś.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Ja mogę Ci polecić Medal Of Honor - Airborne.... Fajna gierka, tyle że krótka ;-)
Obrazek They never fight alone...
Dzięki wielkie na Airborne chyba się skuszę bo mam czas. Nad Half-Life 2 pomyślę może coś z tego wyjdzie :-> . Ale ja ciągle czuję potrzeby zagrania w jakąś świetną grę tylko nie wiem jaką :-F
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Minecraft ;).
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Ech, dzieciakom się teraz w główkach przewraca - człowiek miał kiedyś jedną grę z CD-Action i grał w nią tygodniami. Teraz dzieciak ma megahiper wypasiony komputer, grę ściąga w dwie minuty, to i nie ma w co grać... W każdym razie propozycji dostałeś już od groma - jeśli z tego nic nie wybierzesz, to trudno, temat w każdym razie zamykam.