Większe napisy dialogów?

Witam, jak można powiększyć napisy dialogów? Są strasznie małe i w dodatku ściśnięte ze sobą, że ciężko się czyta. Jest może jakiś MOD który to poprawia? Lub coś w tym stylu?
Z góry dzięki za pomoc :)
Nie ma takich modów. Trzeba było by przerabiać całe spolszczenie. Czcionka jest mała, bo twórcy chcieli zmieścić jak najwięcej tekstu, w jak najmniejszym formacie.
Czcionka jest rozmazana na niższych rozdzielczościach. Na 1900x~~~ jest znacznie lepiej.
Tommy Gun napisał(a):
Czcionka jest mała,bo twórcy chcieli zmieścić jak najwięcej tekstu, w jak najmniejszym formacie.

Nie sądzę, żeby to była prawda. Gdyby twórcy chcieli, mogliby zmienić rozmiar tekstu. Co do pytania - osobiście nie znam takich modów.
Może żle to sformułowałem. Po prostu czcionka w Mafii II jest mała i trzeba by było jak już wspomniałem edytować całe spolszczenie, by to naprawić.
Z tego co kiedyś słyszałem, jest taki mod, który właśnie zmienia rozmiar napisów, jak to działa itd. tego nie wiem, ale wydaje mi się, że wystarczy go poszukać. Najprędzej na anglojęzycznych forach.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Znalazłem coś na forum piszą, ale link trefny, sam sprawdziłem.
Co do tego Większa czcionka napisów To ktoś sobie zrobił niezły kawał i nabija was w butelke, za każde kliknięcie dostaje kase. Nie klikajcie w to!

A co do spolszczenia to próbuje właśnie czwarte instalować :) ale chyba też będzie takie samo. Jak ktoś znajdzie coś ciekawego to piszcie :) Pozdro.
Proszę: https://dl.dropboxusercontent.com/u/33637344/ingame_gui.sds

Co do tematu wyżej to też radzę nie klikać w ten link. Próbuje się zainstalować coś podejrzanego.
Nigdy nie patrzyłem tych napisów, tylko słyszałem, że coś takiego jest, jak wprowadziłem w błąd to przepraszam.
A co do spolszczenia, to przecież Steam sam spolszcza jeśli mamy ustawiony jego język na polski.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron